reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak oduczyć nocnego jedzenia?

Czesc, jak wam sie udaje karmic dziecko kaszka na kolacje? Moja mala jadla kaszke przez tydzien a potem odmowila, daje jej teraz mleko a i tak mi sie budzi ok 24 na jedzenie.


Mam zamiar ja tego oduczac, ale boje sie ze zeby jej teraz ida bo w dzien jest strasznie marudna.
 
reklama
U nas nie było problemu z kaszka na noc ale tylko z butli bo przy niej zasypia,za to od paru tygodni odmowiła kaszki wiec dostaje przed kapiela kanapke a po kapieli butle mleka i jest ok.
 
No ja narazie nie moge podac chleba, sprobuje gluten ponownie wprowadzic za 2 tygodnie, bo mala mi wczesniej kupki ze sluzem i czarne jak smola robila. Juz kiedys probowalam mleka z kaszka polplynna taka, ale to nie pomoglo i tak sie budzila.

Teraz sprobuje z tym zmniejszaniem ilosci mleka.
 
No u nas wprowadzenie kaszki na noc tez nie spowodowało przesypiania nocy,przestała mi jesc w nocy sama ot tak,majac 11mcy ale teraz i tak sie budzi kilka razy,z innych niewyjasnionych przyczyn.
ps
wspołczuje problemow z glutenem,oby przeszło szybko
 
moja córka ma prawie 3 lata i nieraz potrafi wybudzić się na jedzenie w nocy. Ja też próbowałam walczyć z nocnymi pobudkami i się nie udało, niektóre dzieci chyba tak poprostu mają.
 
ja mam to samo tyle że moje dziecko ma 2,5 roku je o 20 o 24 albo o 3 w nnocy i rano.dzis nie jadł bo widział ze wylalam całe mleko z garnuszka (robie mu grysik) wiec powiedizałam mu ze przecież widział że zabrakło i poszedł spac(mialam jeszcze 3 kaszki w safce ale juz nie musi o tym wiedzieć:D:)
 
Hej, a ja zaczelam klasc corcie pozniej tak po 20. Ok 18-19 zjada kaszke na kolacje, potem sie jeszcze bawi, kolo 20 ja japiemy, dostaje butle mleka, zje tyle ile chce i idzie spac od dwoch dni spi cala nic i to do 8 rano. Dzis wstala o 8:30 happy :-D:-)
 
reklama
Dzień dobry,

Jestem certyfikowaną konsultantką ds. snu dziecka i pomagam rozwiązać problemy ze snem maluchów. Jeśli martwi Was niespokojny sen noworodka, macie dosyć długiego wieczornego usypiania, nieprzespanych nocy i walki o zasypianie na każdą drzemkę lub chcielibyście zakończyć nocne karmienia, ale obawiacie się płaczu i protestów ze strony maluszka, mogę Wam pomóc w rozwiązaniu tych problemów. A może spodziewacie się dziecka i chcielibyście się dowiedzieć jak zapewnić maluszkowi zdrowy sen od samego początku, aby uniknąć powstania problemów ze snem w przyszłości?

Więcej informacji i szczegóły jak wygląda współpraca: panikolysanka.pl

Zapraszam do polubienia mojego profilu na FB, gdzie znajdują się ciekawostki i dużo informacji praktycznych dotyczących snu najmłodszych!

facebook.com/panikolysanka/
 
reklama
Do góry