reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaką spacerówkę polecacie? Pilne...

a my mamy już 1,5 roku kazoo deltima, jest zajefajny, jeszcze na niego nie narzekałąm, duże ściągane koła, rozkłądany na płąsko, śpiworek na nogi, nie ma foli bo jest zaimpregnowany i daszek rozkłada się specjalnie na desz i co ważne siedzisko jest szerokie, goraco go polecam
możesz sobie zobaczyć
Deltim
 
reklama
my od kilku miesięcy jeżdzimy Everflo
to wózeczek polskiego producenta Arti,ale identyczny jak Peg Perego
ma w komplecie duzy kosz na zakupy,torbe na drobiazgi,folie p/deszczowa, pokrowiec na nózki i tacke dla dzidzi
4 podwójne samonastawne koła z mozliwościa blokady
jest dosyć lekki - waży ok 7-8 kg.
mogę polecić
 
ja zdecydowałam sie na spacerówkę Lira ze wzgledu na to, że jest lekka, małą po złożeniu i bez problemu mogę ją transportować na drugie piętro bez windy ;)
 
Faktycznie spacerówka Lira jest lekka i bardzo poręczna,szczególnie doceniamy jej właściwości kiedy mamy wnieść wózek np na czwarte piętro bloku. Poza tym dla dziecka także będzie bardzo wygodny.
 
my przez krótki czas używaliśmy quinny,
http://www.quinny.com/pl-pl/w%C3%B3zki/buzz-xtra/
pożyczyłam od znajomej na nasz wyjazd na urlop :-) bo sama miam wówczas 3w1 wiec bardzo cięzka spacerówka była.
z
a to quinny był idealny na miejskie dróżki, lekki, zwinny i kurde taki nowoczesny :-)
ter
az przed dylematem stoi moja siostra, bo sobie upatrzyła właśnie quinny :tak:
 
reklama
A nie macie wrażenia, że ta Lira ma strasznie kijowy koszyk na zakupy? Mały i jakoś tak dziwnie wysoko zawieszony, musi być koszmarny dostęp do niego.

Z podobnych wózków to chyba jednak zdecydowanie lepszy jest Baby Jogger Lite - lepsza amortyzacja, fajniejsze składanie, normalny koszyk... Waży co prawda o 1kg więcej od Liry, ale mimo wszystko wydaje mi się, że jest różnica co najmniej o klasę.
 
Do góry