reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki fotelik samochodowy wybrać?

Dokładnie tak jak piszesz. Test plus mają tylko foteliki montowane tyłem. Mi podoba się w Recaro Zero 1 alternatywa tył przód oraz możliwość obracania fotelika, jest to bardzo przydatne gdy trzeba wsadzić dziecko do samochodu.
 
reklama
Przy fotelikach montowanych tyłem na pewno przyda się dodatkowe panoramiczne lusterko babysafe, dzięki temu ma się kontrolę nad dzieckiem.
 
Polecam Lionelo i ich foteliki, wysoka jakosć materiałów, nie jest to jakiś chiński plastik, czy obicia które się zaczną rozchodzić po kilku użyciach. Najtańsze nie są ale rzeczywiście wygodne, mamy porównanie bo wcześniej córkę woziliśmy w innym foteliku to czasami narzekała że jej niewygodnie, a tutaj – ciężko ją z fotelika jest wyciągnąć, nie chce zejść ;-)
 
Polecam Lionelo i ich foteliki, wysoka jakosć materiałów, nie jest to jakiś chiński plastik, czy obicia które się zaczną rozchodzić po kilku użyciach. Najtańsze nie są ale rzeczywiście wygodne, mamy porównanie bo wcześniej córkę woziliśmy w innym foteliku to czasami narzekała że jej niewygodnie, a tutaj – ciężko ją z fotelika jest wyciągnąć, nie chce zejść ;-)
Powinien być ban za reklamę bo w każdych wątkach Pani ten produkt zachwala
 
reklama
Do góry