reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie ubranka dla dzieci?

Ja ostatnio siostrze kupowałam body dla dzieci. Pierwszy raz wypróbowałam zakupy w sklepie internetowym Link do: Body dla dzieci który polecały inne mamy. Muszę przyznać, ze na pierwszy rzut oka ubranka faktycznie są piękne i wykonane z wysokiej jakości tkanin. Nie wiem jak sprawdzą się w praktyce, bo dzieciaki ich jeszcze ich nie nosiły, ale liczę na to, że przejdą taki wyjątkowo trudny egzamin :)
 
reklama
Bardzo lubię zakupy internetowe, bo jestem wymagająca. Kupujemy córkom ubrania z polskiego sklepu PSOTY. Na prawdę warto spojrzeć :)
 
Polecam ubrań szukać w sklepach internetowych . Mamy wiele sklepów, w których w dobrej cenie mozna kupic ubranka handmade wykonane w Polsce. Z bezpiecznych certyfikowanych tkanin.
Piękne bluzki dla dziewczynek w róznym wieku mozna znaleźć w MyPrincess - zerknijcie sobie na ich instagram.
Na przykład: myprincess.pl/kategoria/body
bluzka-biala-w-kwiaty.jpg

Ewentualnie:
bluzka-z-falbanka-w-peonie-dla-dziewczynki.jpg
 
Ostatnia edycja:
Polecam zwracać również uwagę na tkaniny z jakich wykonane jest dane ubranie. W skleapch jest obecnie bardzo wiele ubrań dla dzieci, jednak nie zawsze jakośc tych ubrań jest taka sama. Nie polecam uhbrań wykonanych z syntetycznych materiałów, nie przepuszczają one wody tak wieć dziecku nie będzie w nich wygodnie (szczególnie latem).
Latem najlepiej moim zdaniem sprawdzi się muslin, szczególnie jeśli chcecie dziecku kupić okrycie głowy.
Tkanina jest delikatna, miękka i prakyczna. Link do: Muślin - co to jest muślin i jakie ma zalety? Dowiedz się więcej!
bandana-z-muslinu.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry