reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moja Coreczka Chce Tylko Jedzenie Ze Sloikow:(

suzi

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Marzec 2006
Postów
30
i nie bardzo chce probowac nasze jedzenie.kanapke jeszcze zje ale najlepiej tylko z serem zoltym.chcialabym juz zaczac gotowac dla niej ale oawiam sie ze nie bedzie chciala.ma 21 mcy wiec chyba juz czas na "dorosle"jedzonko?czy macie takie problemy?
 
reklama
WItaj,
Mam ten sam problem. Mój synek ma 14 miesięcy i też niewiele je z tzw. normalnych posiłków. Kanapki nie ruszy, sam suchy chlebek, ziemniaczkami pluje, czasem zje jakieś mięsko, ale w większości przypadków niechętnie. Surówek żadnych nie chce. Jabłkami rzuca, bananami też. Innych owoców nawet nie spróbuje, warzyw też nie.
W sumie to zyje na kaszce i słoiczkach, ale też nie wszystkich.
Martwię się, co będzie jak odmówi jedzenia kaszy!
Właśnie jestem na etapie wyszukiwania przepisów, będe próbowała, może coś mu w końcu podpasuje. Pozostaje tylko próbować. Szczęscia życzę sobie i Tobie.
 
Dziekuje:)ja Rowniez Tego Zycze.mysle Ze Twoj Malusze Ma Jeszcze Troszke Czasu,z Opini Lekarzy Wynika Ze Jesli Stac Nas Na Takie Jedzenie To Najlepiej Sloiki Podawac Do 2 Roku Zycia Ale Z Drugiej Striny Taki Szkrab Jest Juz Na Tyle Madry Ze Bedzie Duzo Trudniej Go Odzwyczic.no Nic,trzeba Dzialac:)i Kombinowac
Pozdrawiam
 
Ja tez mialam taki problem - poradzilam sobie w ten sposob, ze zaczelam "rozcieczac" sloiczki. zaczelam od marchewki, ziemniaka. w sumie to moj ma prawie 12 - z normalny obiadkow zjadl np. ugotowana piers z warzywami - w sumie bardzo duzo miesa i mu smakowalo. ale teraz robie tak, ze gotuje rozne warzywa i robie ze sloiczkiem.
ja w sumie troche chcialam finansowo odpoczac ;-)
powodzenia :-)
 
Do góry