reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Napinanie się / Naprężanie 2 latka

Dołączył(a)
18 Grudzień 2005
Postów
1
Witam wszystkich,
chciałabym się poradzić. Moja 2 letnia corka gdy tylko siada (np. przy stole. na podłodze) od razu zaczyna się wyginać (do tyłu) i naprężać. Trwa to zwykle okolo kilkunastu sekund, i mam wrażenie że w tym czasie jest nieobecna. Trochę mnie to niepokoi. Poza tym rozwija się prawidłowo (świetnie mówi, biega, itd...).

Pozdrawiam,
Mama_Agi
 
reklama
Witam!U nas jest tak juz od dawna powiedziałabym, od zawsze. Emi zazwyczaj kiedy "jest twarda" od rana , będzie miała zły dzień. Jest zazwyczaj niegrzeczna, nieopanowana,szybko sie nudzi zabawkami i jest dobrze jak jej wszytsko pasuje -jeden problem potrafi rozdmuchać tak,ze ma sie wszystkiego dość. Nie sposób jej pomóc, poprostu musi minąć taki stan i jest ok. Emi jest bardzo inteligentna, zdolna, rozwinięta ponad swój wiek. Szybko zaczęła mówić, chodzić, rysować...itd.Cena tego wszystkiego to jakby nadpobudliwość, choć znając dzieci nadpobudliwe do tej grupy chyba nie mozna ja zakwalifikować. nie wiem co to jest, inni tego nie widzą u niej. My z mężem mamy jednak tę świadomość,ze jest nerwowa od czasu do czasu. Nasiliło sie to w okolicy drugich urodzin. Tak wiec nie jesteś sama z takim problemem. Pozdrawiam
 
Do góry