reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z rocznym dzieckiem - doradźcie

mam 15 miesieczna coreczke mala przez 2 miesiace zachowywala sie podobnie jak twoj synek a zasniecie graniczylo z cudem okazalo sie ze zabkuje maluchy sa niespokojne zle spia a niektore dzieci zle znosza ten okres u mojej coreczki 2 razy byl lekarz w domu tak malenstwo si czulo niestety zabkowanie to tez choroba ale zabki wyrosnac musza
 
reklama
witajcie po długim czasie
ciekawe czy jeszcze ktoś tu zajrzy?
minęły prawie dwa lata, bo mój Kuba za niecały miesiąc skończy 3 lata a akcja bujanie się przed spaniem trwa nadal.... teraz doszły jeszcze pojękiwania typu aaa-aaa -eee-eee. Może jednak ktoś słyszał coś na ten temat, albo ma podobny problem, bo już sił nie mam na te jego kołysania - mimo, że spimy już w innym pokoju nadal nas to budzi. Lekarze nie widzą w rozwoju żadnych nieprawidłowości, bo nic oprócz tego się z nim nie dzieje. Ponoć ten typ tak ma i już - tylko jak długo to jeszcze potrwa?
 
mimo wszystko poszukałabym dobrego neurologa. Na tym bym sie głównie skupiła. Bo to chyba juz nie jest normalne...
Próbowałaś go powstrzymać?? Zmienić miejsce łóżeczka...
 
witajcie po długim czasie
ciekawe czy jeszcze ktoś tu zajrzy?
minęły prawie dwa lata, bo mój Kuba za niecały miesiąc skończy 3 lata a akcja bujanie się przed spaniem trwa nadal.... teraz doszły jeszcze pojękiwania typu aaa-aaa -eee-eee. Może jednak ktoś słyszał coś na ten temat, albo ma podobny problem, bo już sił nie mam na te jego kołysania - mimo, że spimy już w innym pokoju nadal nas to budzi. Lekarze nie widzą w rozwoju żadnych nieprawidłowości, bo nic oprócz tego się z nim nie dzieje. Ponoć ten typ tak ma i już - tylko jak długo to jeszcze potrwa?

Ja jak byłam mała zanim zasnełam uderzałam głowa w poduszkę do póki się nie zmeczyłam i nie poszłam spac :-( Trwało to z tego co wiem koło 3 lat potem przeszło samo . Ale jak napisała poprzedniczka może wizyta u neurologa nie zaszkodzi ?
 
Do góry