reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyklejony Napletek

Rety chcę wkleić fajnego linka do tego tematu i cały czas wychodzą mi jakieś cuda :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Może jutro spróbuję, bo już nie mam siły :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Pozdrawiam.
 
reklama
Witam wszystkich
mój synek też miał problem z przyklejonym napletkiem i najpierw lekarze tez nam mówili, ze nic nie należy z tym robic tylko czekać, ale z upływem czasu nic się nie zmieniło na lepsze, doszło nawet do infekcji (opuchnięty siusiak, ropka i płacz...) Poszliśmy z małym do urologa, najpierw kazał moczyć siusiaka w rivanolu aby zaleczyć infekcję a potem przepisał maść (nie jestem pewna czy dobrze pamietam nazwę) BETNOVATE - przez 6 tygodni smarowaliśmy codziennie i delikatnie ściągaliśmy (ale nic na siłę!!!) i napletek rozciągnał się. Nie ma śladu po problemie. Aż mi się nie chce wierzyć że lekarze Waszym maluszkom na siłę ściągali... radzę znaleźć dobrego urologa
pozdrawiam
 
Witam to jest maści na stany zapalne ,którą lekarz przepisał jak mielismy problem z siusiakiem CLOTRINAZOLUM -tylko na recepte :-(
 

Załączniki

  • 0024491457.jpg
    0024491457.jpg
    37,7 KB · Wyświetleń: 90
Do góry