reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szczekajacy kaszel

suzi

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Marzec 2006
Postów
30
kurcze zaczynam sie martwic bo myslalam ze to zwykla infekcja i gdyby nie ten kaszel,no i katar ktory trwa od piatku nie wiedzialabym ze Zuzia jest chora,tak ma super samopoczucie,bawi sie,jak zawsze.no nic po niej nie widac.a tu z kaszlu normalnego zrobil sie szczekajacy.lekarka jeszcze z takim jej nie widziala,o mnie to martwi,chyba wybiore sie jutro bo juz raz z takiego kaszlu wyladowalysmy w szpitalu i juz zaczynam panikowac choc nie jest tak strasznie.tak czy tak musze zmienic jej syropek na kaszel bo dostawala na mokry a takiego juz nie ma.nie pamietam jaki jej kiedys podawalam.mozecie cos poradzic na poczatek zanim nie trafie do lekarza?chodzi tylko o syrop
 
reklama
typowo szczekający kaszel to oznaka zapalenia krtani, ja nie pamiętam czy synek na to dostawał syrop :-[, jak mocno kasłał to dostał jedną dawkę sterydu w szpitalu a tak po za tym to kazali nam chłodno w mieszkaniu mieć bo zimno obkurcza krtań.
 
wiem,wiem..mz tez mielismz sterzdz ale ona miala tez zapalenie oskrzeli do tego.teraz jest najpierw kaszel w miare normalnz ze tak nazwe a w drugiej fazie slzsze szczekanie.wlasnie tez nie pamietam czy na taki jest jakis syrop.no nic,jutro ide do lekarza wiec zobaczymy,mam nadzieje ze to nie bedzie nic powaznego
 
Do góry