reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawowo..czyli wszystko o zabawkach i zabawach naszych dzieci:)

Akurat w kwestii zabawek dla naszych dzieci to moim zdaniem klocki Lego będą jednymi z najlepszych i ponadczasowych za którymi dzieci po prostu przepadają, wystarczy wybrać tylko odpowiedni zestaw :)
 
reklama
U nas trż klocki lego duplo to strzał w 10. Córka ma za chwilę 2 latka i bardzo sie nimi interesuje, buduje, rozwala, układa i tak w kółko :)
 
ja ostatnio korzystam głównie z zabaw proponowanych na kidzfriend, bo są dopasowywane do mojej córeczki - do etapu rozwoju na którym jest :) i oczywiście duplo jest hitem
 
Moje dzieci uwielbiają muzykę, słuchamy różnych piosenek, starszy to migiem łapie tekst i powtarza, hit którego teraz sluchamy często
 
Mój synek uwielbia książeczki...zjadać :) poza tym przytula maskotki, układa klocki alw bardziej woli przedmioty codziennego użytku próbuje zatykać kubeczek czy słoik, przesuwa i przestawia lekkie meble, kosze, wazony. I uwielbia dobiersć się do zabawek siostry bo sa zakazane 😁
 
Do góry