reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Pawimi STO LAT , STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Witajcie!!!!
Przeczytałam wasze posty, ale nie wiem co komu pisać.
Jestem jakaś mało rozgarnięta. Myśli w głowie mi sie kołączą. Trudny czas miałam. Domis cieżko chorował, potem za rozbił sobie brew. Teraz Madzia ma powrót refluksu, strasznie kaszle a możemy tylko czekać żeby leki zadziałały.
Z remontem na dziś klapa. Pan od schodów o 2 tygodni robi projekt i zrobić go nie może. Kasa ucieka i coraz mniej na remont zostaje. Ja byłam dzis u diabetologa ze swoja cukrzycą. Dostałam insulinę. Czyli kucie w brzuch. Nie przytyłam i miałam ciała ketonowe w moczu świadczące o głodzeniu sie. Niby teraz bedę mogła jeść. Dodam ze przez cała ciaże przytyłam 5 kg. Wyglądam tak chudo ze nie pamietam kiedy to było.
To tyle u mnie jak na dziś.
 
reklama
witajcie

azile - głowa do góry!!! my też weekend mieliśmy bardzo chorowity - z Alinka na dyżurze w sobotę byliśmy, dziś byłam ze sobą, mam nadzieję, że się szybko z tego wyliżemy, trzymaj się dzielnie i jedz kochana.

Liza - no ja mam 2 dni wolnegow pracy i całe szczęscie, bo mogę spokojnie pochorować sobie, a juz się cieszyłam, że chociaż w tej ciąży mi się udało dojechać bez leków, a tu masz ci babo placek, no cóż.. życie.

Mama, Joaś, Pawimi oraz cała reszta Mamusiowego gangu - pozdrawiam i dużo słońca i zdrówka życzę.
 
hej,po suwaczkach widze ze wiekszosc z Was ma juz 3 albo niebawem 3 dziecko dołaczy bo jeszcze w brzuszku

ja mam trojke pociech
Kacper-10-w czerwcu skonczy
Weronika-4l w lipcu
i Nataszka -1,2 roku 15.kw

czy moge dołaczyc do Was?

tylko jak wchodze jak mam wiecej czasu

i mam pyt do WAS jak sobie radzicie z 3 dzieci?

ja ost..nienajlepiej:(
zmeczona sie czuje,kazde cos chce ,w wieksz w jednym czasie
mąż pracuje od pon-pt od 9-17:00

czasem mam dosc

teraz jeszcze okres sie spoznia,mam nadzieje ze to ze stresu a nie ciąza-bo załamałabym sie juz totalnie:-(

pozdrawiam wszystkie mamy:)i pociechy:)
 
aha,szkoda ze nie znalazłam tego watku duzo wczesniej

miedzy moimi corkami jest 2l i niepełne 3mies.
oj jak urodziłam Nataszke to Weronika była zazdrosna bo nagle łżóeczko było dla młodszej...

nieraz niby przyp niby specjalnie obudziła siostre
raz ..to usiadła na pleckach i...głowke do gory zadarła..ale zobavczył to maż
wytł ze tak nie mozna bo moze zrobic krzywde
ale teraz starsza jest ,wiec tez dokuczy małej ale i pozmoe np ubrac cos czy rozebrac
....
 
..:-D:-D

witam się po pracy-smażę racuchy-komu;)))??

Mariet witaj w naszych skromnych progach :)
gratuluje 3jeczki;)
no i czemamy czy @ przyjdzie ? a ile Ci się spóźnia??


Hello!!!!

Całuski od kluski, pa laseczki!!!!


Joaś!!!! ja Ci dam od kluski!!!
elegancka kobietka z Ciebie-byłas na aerobiku????


Liza,Katrina,Azile buziaki i usciski;))
 
Witam dziewczynki :-) Humorek dzis leprzy ,plamienie sie nie powtorzyło i kamien z serca dzis mielismy troche spraw do pozałatwiania i padnieta jestem :eek: ale zaliczyłam małe zakupy ciazowe dla siebie i wieksze dla dzidzi narazie takie unisex bo nie wiem kto tam siedzi:-p a ze po starszych nic nie mam i wyprawke od zera zaczynam to juz powoli kupuje bo potem moze mnie braknac:hmm:. Miłego dzionka kochane dzieki za wsparcie



STO LAT SOLENIZANTCE:-D:-D
 
witam się po pracy-smażę racuchy-komu;)))??
byłas na aerobiku????

Poproszę racuchy :-) Nie byłam na fitness - zdrowe plecy, tak to miało iść. Pojechałam za późno, nie miałam gdzie zaparkować moim busem i musiałam zrezygnować :-( Ale nie szkodzi, do środy @ mi się skończy a poza tym wtedy podjadę do koleżanki i razem jej małym samochodem na zajęcia - ona już chodzi :-) Nie ma tego złego....

Married - witaj w progach wielodzietnych. My też miewamy kryzysy, czasami fala nas niesie do góry a czasem nieco zalewa wściekłość :-D:-D:-D:-D Normalne babki jesteśmy, nie tam żadne idealne, nasze dzieci najwspanialsze, ale też za skórę potrafią zaleźć ostro.

Azile - wspieram Cię z całego serca, nie martw się insuliną, proszę.... Trzymam kciuki za Madzię.

Fasolka - jeśli masz jakieś mięśniaki, małe krwiaczki plamienie może się zdarzać, ale nie zapomnij powiedzieć o tym lekarzowi. Tym bardziej po Twoich przeżyciach

Dzisiaj mam dzień smutku po Tacie. Niesamowicie mi ciężko. Pozdrawiam serdecznie późnym popołudniem...
 
Fasolka to dobrze,że plamień już nie ma...kupuj kochana bo potem może być różnie...no i pochwal się zakupami:tak:


Joaś juz wysyłam racuchy dhl'em;)))
no i przytulam w smutku...
kurka no ..szkoda,że nie było gdzie zaparkować ,ale do srody mam nadzieję,że dotrzesz na fitnes i podzielisz sie pozytywna energią:-)



Zuz Inka,Weroniczka,Majqa ,Bedii,Iwosz,Sempe,Iwet i reszta ekipy -meldować co u Was


u nas taka pogoda
 
reklama
mama05 heheh super ta emotka:-D u nas tez wieje i... świeci słonce :dry:
Racuchy.... mniam ;-)
fasolka oby kazdy dzien byltak udany ;-)
Azile trzymaj sie!!!
katrina zdrówka jeszcze raz!
Married witaj milo :-) Joaś pieknie ujeła w słowa nasze zycie ;-) kazda ma czasem wzloty i upadki, a wiadomo im wiecej dzieci tym wiecej zmartwień... ale fajne są tu kobietki które wspiarają :tak: pisz tak czesto jak bedziesz mogla :-)


Prognozy pogody na swieta dobijają ma by od 0 do 8 stopni... ehhh piąkna mamy zimę tej wiosny... :dry:
 
Do góry