reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Witajcie!!!!
U mnie święta bardzo domowo i rodzinnie. Dość chłodna jest u nas wiec nici ze spacerów. Choć ja znowu wylądowałam na lekach rozkurczowych. Insulina nadal kiepsko pomaga, a mam zdecydowanie większy apetyt i większe zapotrzebowanie.
Mam nadzieje jutro dostać sie do diabetologa. Niech coś mi dają bo zagłodzę się. Mam tak strasznie chude nogi i ręcę , ze już nie pamiętam kiedy takie miałam:-:)-:)-(.
Dziś pierwszą pralkę rzeczy dla małej piorę. Musze jeszcze troszkę do kupić ubranek i dla mnie rzeczy. Kompletuje torbę i będę po woli czekać na rozwiązanie. Remont ślimaczy się , wcale nic się nie posunęło. Przeraża mnie życie w 2 pokojach z mała.:-:)-:)-:)-(.
Dół mnie niestety nie opuszcza.
Buziaczki dla was dziewczyny:wink::wink::wink:
 
reklama
azile - trzymaj się!! jeszcze troszkę!! ja juz właśnie poprałam i poprasowałam ubranka dla maluszka is woje do torby wrzuciłam, tak na wszelki.... niech sobie czekają...
 
katrina115 gratuluje zapakowania siebie i maluszka:).
Ja widzę ze mi hormony szaleją, do tego ta ciągła niepewność daje się we znaki.
 
Dziewczyny jeszcze troszke i sie uspokoi wsio :-) jak Maluszki beda na swiecie bedzie łatwiej :-)
Azile dasz rade!!!! :-) :* juz malutko to 34tc :D

Jejku ale wasze ciąże zleciały szybko mi :-) ja pamietam jak katrina pojawila sie tutaj a tu myk i 33tc :tak: :-)
 
Hana -cieszę się ,że rozbawiłam ;))spróbuj z tym czasem i jak nie bedzie różnicy w pomiarze to ja bym mierzyła te 2 czy 3 min zamiast 5:tak:
no i oby syn chętnie poszedl do przedszkola:-)
a jak mierze elektronicznym to trzymam az zapika? czy też dłużej:-p:confused:
a ja się wycwaniłam i pojechałam dzisiaj z młodym niby zawiezc podanie do przedszko - no i oczywiście weszliśmy chwilke na grupe--- dzieciaki się ucieszyły ze go widzą i już nie chciał iść do domu ---więc myśle ze będzie dobrze;-)
Dół mnie niestety nie opuszcza.
nie wiem z jakiego powodu ten dół ale jakby co pomożemy go zasypać--- no i współczuję cukrzycy ---jakoś nie zdawałam sobie sprawy ze występuje tak często i jest az taka uciąliwa---główka do góry;-)
iwet - & trzymam---haha- niby nic a jednak się działo - łobuziara;-)
katrina- no widze już gotowa na przyjscie- skoro torba spakowania;-)pewnie---zawsze się chyba jeszcze coś dorzuci--- a jak córcia reaguje na to że będzie starszą siostrą?
liza:-)

pozdrawiam babeczki
i miłego wieczorka
 
azile - tydzień temu byłam bardzo chora, jakieś wredne wirusisko nas dopadło i po całonocnym kaszleniu brzuch miałam tak twardy i tak mnie bolały mięśnie brzucha, że zmobilizowało mnie to do przygotowania toreb - tak na wszelki wypadek. Tu do szpitala muszę mieć wszystko swoje dla siebie i dla dziecka. Stąd mój stan gotowości.

hana - póki co Alinka bardzo się cieszy, brzuszek głaszcze i całuje, lalkami się bawi w mamę i dzidziusia, ale zobaczymy jak będzie za 2 m-ce, z tym, że nie dopuszcza myśli o bracie - tylko siostra!

Liza - czyjaś ciąża zawsze szybko mija, tylko nasza się ciąąąąąągnie. A ja dołaczyłam ju zprawie rok temu... fakt, zleciał ten czas szybciutko.
 
Ostatnia edycja:
Hana no to fajnie,że się "podstęp" przedszkolny udał:tak:
jeśli masz elektroniczny to trzymaj aż zapiszczy...:-)

Katrina git ,że torba spakowana:-p

Azile-przytulam mocnooo,mocno!!!
i podaję rękę ,żebyś z doła mogła wyjść...polecam dobrą książkę:tak:




kto ma miejsce w brzuszku?????????????????????
podaję jeszcze ciepłego murzynka+ kakao-są chętne??:-D





Joaś????????????????????
Weroniczka???????????????????
Sempe???????????????????
Cokies??????????????????
Magda??????????????????
Pawimi???????????????????
Zuzinka???????????????
Fasolka?????????


a Stjarna pewnie już urodziła...
Iwet i ja zaciskam &&&&&-ja mam teraz cykl pusty ,ale i tak działamy z megaaa przyjemnością i ochotą-nie żałuję sobie:-p:-p
 
Hana staracie sie o trzeciego maluszka tak?:-)
Mama05 o jej, murzynka jak dawno nie jadłam :-) mniam... ;))))
katrina moja trzecia ciąza minela mi migiem do 35tc :tak: :-D

No dziewczyny meldujcie sie, faktycznie tutaj jakos statnio cisza,kiedys bylo wiecej nadrabiania :-)
Pogoda niby fajna ale ten wiatr jak zawieje to brrrrr....:no:
 
Liza za mną też murzynek chodził i dzis zrobiła-częstować się proszę:-D

cisza,cisza-zgadza się ...

Bedii co u Ciebie kochana?????
AnnaS?????????????
Wisieńka tęskni tu ktoś:sorry2:
 
reklama
Witam poswiatecznie:-).U mnie wszystko ok z brzusiem na szczescie ,no pomijajac to ze przejezony po swietach;-).Ale Wam dziewczyny zazdroszcze ze wy juz torby popakowane do szpitala a ja do połmetka dopiero sie zblizam:-p,cale lato przedemna a znajac moje ''szczescie '' to upalne pewnie bedzie:tak:.Za staranka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zobaczycie ze w naj mniej spodziewanym momecie dwie kreski zobaczycie ,wiem z własnego doswiadczenia:tak:.Dzieciaki rozleniwione a jutro do szkoły ,juz licza ile dni do majaowego wekendu im zostało:sorry2:
 
Do góry