reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Liza cześć ,ja siedzę w pracy i mam klime na 30stopni bo na zew.słonko ,ale mury jeszcze nie przegrzane..
w pracy mam spokój ,zrobiłam sobie mikrodermabrazję i manicure hybrydowy...
umawiam jedynie klientki na przyszły tydzień-spokój jak to po swiętach...


a co do tempki to ja raz z ciekawości zmierzyłam rtęciowym i zaraz potem elektr.i tempi wyszły 2 rózne:eek:
ale-najważniejsze w mierzeniu jest to ,żeby sie yrzymać jednego termometru:tak:


Liza-daj znac jak juz bedziesz szamać murzynka ;)
 
reklama
Mama oki :)
No to masz dzis spokój ;-) zazdroszcze takiego ciepełka:-D ja jestem ciepłolubna ;-) hihihihi

Ponoć jeżeli sie mierzy rteciowym to sie odejmujje 0,5? niewiem sama, ale to tylko sie dzieci tyczy chyba? :eek:
 
Liza odejmuje się u dzieci jak mierzysz w doopce:tak:
ja też na maxa ciepłolubna!!!

dlatego mam nadzieję ,że jak pojedziemy w góry za 2,5 tyg.to juz śniegu nie będzie!!!!!!!!!!!!!!:sorry:
 
O to jedziecie na urlopik? :-) zazdroszcze ja raz bylam w górach 3 dni - zakopane. jest tam super :tak:

Co do śniegu to cieżko bo w niedziele popadalo tam ponoc i znow bialo :-D no ale zycze wam ciepelka takiego wiosennego :tak: ;-)

Przepis przepisałam, i musze tylko zakupic margaryne bo reszta jest,i zrobie na weekend :tak: :-) Miki spi, obiad wstawiony bo zaraz mąż z Hania zajadą :-)
 
LIza jedziemy do Stronie Śląskiego od 28kwietnia do 3 maja z ekipą 21 osób-dorośli +dzieci + 1dno w brzuszku czyli razem 22:-)


właśnie wleciała szefowa i dostałam winko w prezencie:-pmilusio;)
kumpela kosmetyczka już mi pachy wywoskowała..
 
witajcie

Mama - no ja tez nigdy nie woskowałam, zawsze depilatorem pod pachami lecę,

Miłego dnia!!!!

My po wizycie - dziś u położnej, hemoglobina jak zwykle dobra (14,2), mocz OK, ciśnienie dobre, tętno malucha 158, rozmiar brzuszka dobry i chyba dzidziuś ma długie nogi... jak Alinka.
 
witam poswiątecznie:-)

o moim samopoczuciu nie pisze ponieważ mam takie myśli że az grzech pisać!!!

zaraz lece po dziewczyny do przedszkola:-)

Mama05 szukam czegos na Majówke ale dupa blada chyba cała Polska w góry jedzie bo nigdzie nie ma miejsc!
ja woskowania boje się jak ognia choć nigdy nie miałam:szok::-D pachy i nogi raz na 4tyg przelece zwykłą maszynką:-) a dzis byłam na full serwisie u kosmetyczki: manicure, pedicure, oczyszczanie z kwasami, henna a na koniec makijaż gratis:-) chyba nie musze pisać jak się czułam jak wychodziłam z gabinetu:tak: jak pijana z rozkoszy...

dzis swięto w domu, dostałam pierwszą kase ze Zusu:cool2:
 
reklama
Jestem w domu..dzieci na ogrodzie,pies też ,poodkurzałam i ...wpierdzieliłam 2 kawałki murzyka-niech to szlag!!:sorry:


Majqa zdrówka dla Marka:tak:dobrze,że ogólnie u Was si

Katrina- czyli kolejna baletnica Ci rośnie albo koszykarz..
a hemoglobiny pozazdrościć!!!

Sempe noo kochana to sobie zrobiłaś full serwis u kosmetyczki:))cieszę się z Tobą i z kasy z Zusu:-D
a jak tam-u gina byłaś??
płeć określona??
co do gór to my już pod koniec stycznia kochana rezerwowaliśmy miejsca a do połowy marca miałabyć wpłacona zaliczka-30%..
mamy zapłaconą i teraz szykujemy się na wyjazd..tylko ten śnieg mnie przeraża!!!!

Azile jak tam u Ciebie? byłas u diabetologa czy jak to się nazywa???czy to gin Ci ustala dietę?
 
Do góry