reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

witajcie

Przepraszam, że Was opuściłam na tak dłuuugo, ale.... brak czasu.

Od poniedziałku zaczęliśmy shoppinG (mój punk G bardzo został połechtany) - głównym celem zakupów było nabycie odkurzacza, takowy stoi w domu (stary już prawie odmówił współpracy), poza tym 2 pary spodni dla Alinki i sukienka dla mnie (prezent od męża na urodziny), a o takiej sukience myślałam, bo 11 maja jesteśmy zaproszeni na I komunię córki naszych przyjaciół. Żakiet juz mam (prezent od męża), buty też są - jedynie co - przydałby mi się nowy stanik. Po świętach się za nim rozglądnę.

Jotemka - powiadasz łózeczko już czeka.. zawsze to już krok do przodu. Moje dzieciaki też są wszystkie "przeterminowane" - na szczęście tylko przy Alince musiałam skorzystać ze wspomagania oxy, pozostała dwójka sama się zdecydowała, choć bałam się, że przy Kubie też może się tak skończyć.

Mamusia - upss nie fajnie z tymi spojówkami, ale fajnie, że masz ruch jeszcze przed świętami. Oby po świętach nadal klientki Cię atakowały drzwiami i oknami. Zdrówka dla synka!

Bedi - że niby Ciebie opuścił, amąż to co? Taki nieopuszczony przez najwyższego???? No nie ważne. Nie słuchaj tego, co gada ten Twój Mars.

Dziewczynki dziś jestem już po częściowych zakupach ze spożywki i jutro pomału "zajmuję" stanowisko przy kuchni, tak, że pewnie zaglądnę dopiero wieczorem.

Pozdrawiam i buziaki dla wszystkich!!!
 
reklama
Hey wieczorem

Katrina. To akurat tak pół żartem pół serio
Oglądamy razem parasol bezpieczeństwa bo jutro koniec laby. Dzieci wracają i kuzynka przyjedzie na weekend
 
no i zaliczylam wczoraj szpital, o 15 stwardnial mi tak brzuch, ze puscic nie chcial, nie wiedzialam co ze soba zrobic, bo ani lezec, ani siedziec, ani chodzic.w szpitalu okazalo sie, ze kazdy skurcz zoladka powoduje u mnie skurcz macicy i to calkiem spory i bolesny, dlatego nafaszerowali mnie elektrolitami, potasem, magnezem, glukoza i lekami rozkurczowymi i nasennymi zebysmy mogly pospac i moglam isc do domu, w razie W mam wracac o kazdej porze dnia i nocy. Ja nie wiem u mnie kazdy 2 dni z jelitowka sie meczyl, a mnie od niedzieli trzyma. Na szczescie po przespanej nocy jest mi juz ciut lepiej, oby z kazda godzina szlo ku lepszemu. Bo juz mam dosc tego chorobska.

A co u was dziewczyny?
zycze wam milego dnia
 
Mamo... moja mama miała rok brodawczaki pęcherza moczowego.. proponowano jej chemie bezposrednio do pęcherza bo innaczej nie działa. po 10 cystoskopiach teraz jest dobrze..
 
wpadam wieczorowa pora, bo dopiero teraz znalazlam chwile czasu, by zyczyc wam Wesolych, zdrowych, radosnych, pogodnych i rodzinnych swiat wielkiej Nocy.
Wczesniej nie moglam, bo wspanialomyslny maz, zaprosil mi gosci na obiad, gosci na kawe i kolacje i tak z 4 osob zrobilo sie 12 :/ wiec wczoraj i dzis caly dzien w kuchni. No ale przezylam, jutro mniejsze grono ale znow u nas.
Pozdrawiam was serdecznie
 
Cześć laski!

U mnie bez zmian, nadal w dwupaku. Rota wirus u dzieci skutecznie odwraca moją uwagę od problemu: dlaczego nie rodzę ;-)
Ściskam Was ciepło, piękne słońce u nas, więc kołdry i pościel pięknie będą schły po praniu, co uskuteczniam od wczesnych godzin porannych :-)
Pozdrawiam z kawką
 
Martika. A probowalas tego tricku z coca cola? Wracaj do zdrowia i oszczędzaj się.

Byliśmy wczoraj w Blackpool ns ponoć największym I najlepszym aquaparku i było ok ale ludzi strasznie dużo i od chloru okropnie boli mnie głowa. Wróciliśmy o północy:eek:
 
Hahaha udalo mi się wkleić posta z piątku. Zapisał się w aplikacji.
U nas też rotawirus. Skąd to cholerstwo się bierze. A już prawie wyrzucilam świąteczny bigos
 
reklama
Do góry