reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Hejka
Wisienka - wiesz... kazdy stara sie innych uszczesliwic. Ale czasami to nie wychodzi. Cierpliwosci kochana I powodzenia.
 
reklama
Witajcie Mamuski

Tak w zarysie wyglada pokoj Alinki.
Jeszcze tylko trzeba cos zrobic ze scianami zeby przelamac ten roz I ze dwie polki na ksiazki by sie przydaly.
 
witam ..
wlatuję donieść ,żem urlop zaczęła :-D
dzis jedziemy nad morze-wracamy w ndz.


Katrina
no proszę jaki ładny pokoik wyszedł -super ;))
u mnie remont skończony :-D


nasza Jotmka na wakacjach..i niestety prawa stopa w gipsie..sama napisze więcej jak wrócą .


ściskam na płasko wszystkie :)

do napisania na dniach:*
 
Hej kobietki!
Katrina ładny róż My już po tym etapie, ściany raz miałam kremowe a raz błękitne
Mamo, udanego urlopu!!!! Bez takich przygód jak moja
Dziewczyny, zlamalam piątą kość śródstopia I to jak??? Złe postawiłam stopę na pedałem roweru!!!! I to ja która nigdy niczego nie zlamalam, nigdy nie miałam nic peknietego mam złamana nogę Jesteśmy już w domu, siedzenie na kempingu nie miało sensu choć i tak sporo tam wytrzymałam Nogę zlamalam we czwartek wyjechaliśmy we wtorek wieczorem b.poznym.
Laseczki dobrego dnia!!!!
 
Katrina, no na taki odlotowy pomysł bym nie wpadła sama za Chiny Ludowe. Wczoraj byłam u ortopedy. No i złamanie jest poważniejsze niż na 4 tyg. Dziś zakładają mi większy, pełny gips a nie tylko taką łuskę. Noga boli coraz bardziej...
 
Hej
Witam w deszczowy poranek. Tym które maja słońce ZAZDROSZCZĘ Zaraz pójdę tzn pokustykam w bólu, o dwóch kulach, zrobić kawę. Pranie już wstawiłam.
Chodzenie z gipsem sprawia mi duży ból. Niestety rokowania nie są najlepsze. Gips do 11.09 Conajmniej :-( Doszło do złamania całkowitego a było niedokonane. Duża tutaj wina lekarza, który nie założył mi właściwie gipsu co mi tylko zaszkodziło. Za dwa tyg znów rtg. Strasznie mi to wszystko komplikuje, ale trudno...
 
reklama
Hello!!!
Witaj mamo05 po urlopie.
Dzis jestem sama z dziećmi. Największa trudność to noszenie Marka. Poza tym chyba sobie radzę. Jakoś. Jak to ja. Zakupy zrobil M a ja teraz pichce obiad.
 
Do góry