reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
Hejka
Pan monsz zajal sie dzisiaj moim autkiem - wymienil olej, filtry, podpompowal kola. Sprawdzil plyny, dokrecil poleczke z tylu. Takie tam dopieszczenie mojego " malucha".
 
hello

Mamusia - nie! robił to przez wzgląd na wielka miłość do motoryzacji. Wiesz jak idziemy na spacer, to mój mąż za kobietami się nie ogląda, ale jak zobaczy samochód, który mu się podoba (lub spodoba), to potrafi nawet na druga stronę ulicy przejść, byle go dokładniej zobaczyć... takie malutkie zboczenie (też zawodowe, kiedyś w Pl pracował jako kierownik salonu samochodowego).
 
Ostatnia edycja:
ja tez się witam na szybciora....

dzis pieke i gotuje bo Ala jutro 5latek konczy!!

Mamus piękna kuchnia!! i jaki ład i porządek!!
Jotemka czy u Ciebie tez taki ład? bo u mnie przez cały dzien taki rozgardiasz ze az strach tam kogos wpuszczac:-)

jeszcze tylko do konca sierpnia mam Adasia.. treaz półtora tygodnia przychodzi z bratem.. potem jeden do szkoły drugi do maluszków, pozostanie Agatka:-) własnie skonczyła 1,5roku.. bedzie do konca roku a potem z mamą bedzie bo jest w ciązy... juz liczyłam ile to mi zabraknie kasy a tu proszę wczoraj tel ze znajomi koniecznie chcą oddać mi swoje roczne dziecko!! od stycznia hihih

jakos to bedzie...

latam po lekarzach walcze o zdrowie.. nadal jestem w grupie ryzyka udarem..
 
powitać ;)


Sempe
dziękuję :) ładu i porządku pilnuję w kuchni bo miałam dośc jak wcześniej WSZYSTKO WSZĘDZIE stało..
cieszę się ,ża masz kolejnego maluszka do pilnowania i forsa płynie ;-) &&&& za Twoje zdrówko.


Lidibrii
jesli to o mojej kuchni to dzięki ;)



ściskam wszystkie mamuśki:)
 
witajcie niedzielnie

Sempe - zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka, a dla jubilata 100 latek!!

Ja jutro jadę na badanie do szpitala - już się bałam, że termin zostanie zmieniony, bo w "naszym" szpitalu było ciało człowieka, podejrzewanego o to, ze zmarł na ebolę, ale wyniki badań krwi wykluczyły ten wirus. Podejrzewany był o to, ponieważ wrócił z Sierra Leone i leczono go na malarię.

Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli.
 
reklama
Hej piękne mamuśki!

Sempe, zdrowia Ci życzę! Kurczę takie zagrożenie pewnie już bedzie bo wkraczamy w taki wiek pełen zagrożeń. Ale Cię pocieszylam, co? Ciesze sie, ze masz ciągłość w opiece nad dziećmi, lekko pewnie nie jest, ale grosz spadnie to tu to tam. Jestem pełna podziwu dla Ciebie, ja bym nie umiała... No i spóźnione życzenia Jubilatce :-)
Mamo, pewnie tak bedzie, ze sie zaktywizujemy jak wakacje miną:-D
Katrina, dobrze, ze tylko na strachu sie skończyło i tej ebooki nie ma w szpitalu. Dobrych wyników Ci życzę!

Jutro wieczorem tzn na 19 ruszam do kolejnego lekarza z tą moją złamaną nogą. Ten gips co mam to znów żart jakiś, nie wiadomo czy śmiać sie czy płakać. Już czwarty tydzien jestem unieruchomiona i coraz gorzej znoszę to psychicznie. Nie ukrywam, ze ryczę, bo cenię sobie nadzwyczaj mocno niezależność. M pomaga mi bardzo, ale im wiecej on mi pomaga tym gorzej sie czuje psychicznie, bo zdaje sobie sprawę jak bardzo jestem ograniczona. umycie głowy nad wanna to wyczyn, kąpiel w wannie to niezła gimnastyka... O prozaicznych czynnościach jak ponoszenie dziecka na rękach nie ma co nawet wspominać.
rozpisalam sie, znikam, zmykam i dobrego dnia życzę!
Kobietki, wyłazić z kątówi sie meldować proszę. Dużo nas nie ma, więc tym bardziej :-)
 
Do góry