reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

witam się ...wicher za oknem ,że wychodzic się nie chce :baffled::nerd:

dzieci zawiezione,zakupy zrobione-pomidorowa na gazie.
ja śniadanie z Wami jem ( w sensie na bb)
zaraz do pracy jadę -dzis mam cały dzień zapisany więc nie bedzie czasu patrzeć za okno.


Jotemka
jak dzis kochana?pospałaś w nocy czy bolało?:sorry2:
przytulam Cię mocno.


gdzie reszta mamusiek ?

miłego!
 
reklama
Siostro moja, bolało jak cholera, boli nadal. Płakać sie chce z bezsilności. Tam gdzie jest ta blacha to wręcz piecze.
U nas też masakra jest za oknem. Dzieciaki sie awanturują i nie chcą ciepło sie ubierać :-( Jutro maluchy zostaną w domu bo kaszlą Pani Asia bedzie to niech sie nimi zajmie jak będę na rehabilitacji
 
Dzień dobry!

U nas też brzydko za oknem i wiało u nas tak że hohoho! Na południu kraju zginęło kilka osób...:-(

Jotemko - zdrówka

Mamo ja też gotuję dzisiaj pomidorową - bo to jedyne co moje dzieci na pewno zjedzą a marzy mi się szczawiowa:baffled:

Moje najstarsze ma dziś szkolną dyskotekę a to trochę młodsze przedwczoraj oglądało bajkę po zajęciach z całą klasą. Płaciliśmy śmieszne pieniądze a szkoła zbiera w ten sposób na rożne wyjścia i wycieczki.

Mam górę prasowania i nie chce mi się....:sorry2: Jeszcze tylko 3 rundki do szkoły i będzie wieczór....a mąż zawsze w pracy jak potrzebny mi jest, szlag!

Pochwalę się wam że byłam ze średnim u okulisty i jest meeega poprawa - ponoć widzi normalnie!!! Nie mogę uwierzyć. Zaniechaliśmy dalszego leczenia ale kontrola jest za parę tygodni i zobaczymy co dalej powiedzą bo okularki zostają.
I moje papiery na prawko przyszły - to teraz muszę się zapisać na teorię i dalej wio!
 
zostawiam ciepłe pozdrowienia ,gorącą herbatę malinową i piernika w czekoladzie :-D:-p


oraz zapytuję:

Jotemka
jak przeżyłaś wczorajszą rehabilitację ??:sorry2::blink:


Bedii
pojadł dzieci zupy?
no i cieszę się ,że u syna wzrok oki :tak:
przyjemności z jazdy:)



my po rodzinnym śniadaniu..zaraz do pracy jade ,ale dziś na krótko :tak:
 
cześć z rana ..

Wisieńka
fajnie,że zajrzałaś :) ja tez zalatana więc wlatuje albo bladym świtem albo wieczorem ..
ściskam Cie mocno i wytchnienia życze :tak:



udanego dnia wszystkim-u nas przymrozek :eek:
 
reklama
Do góry