reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
Witam Drogie mamy :)
Szukam mama które mają trójkę dzieci i podtrzymają mnie na duchu i powiedzą ze się DA...
Bo jaostatnio tracę wiarę :(
Rozstałam się zojcem moich dwóch córek rok temu we Wrześniu po różnych przygodach które miały miejsce w ostatnim roku przespaliśmy sie zaszłam w trzecią ciążę NO WPADKA ZUPEŁNIE NIEKONTROLOWANA :zawstydzona/y:
No i panika ze my razem nie będziemy ze to chwila słabości itd nawet załatwiłam tabletki poronne ( sama w to nie wierzę ze mam coś takiego w domu! tragedia )
No ale serce mi nie pozwoliło na ten desperacki krok (z czego mimo wszystko się cieszę) i tak o jesteśmy sobie razem niby jest ok (chociaż wiem ze raczej razem na wieki wieków nie będziemy :( ) i boję się ze nie dam rady moje córki mają 4 i 2 latka :( ja ledwo co skończyłam szkołę i na całe szczęście miesiąc przed zajściem w ciąże podpisałam umowę o pracę więc chociaż to dobre...
Zycie mi się do góry nogami odwróciło mamy jedno auto którym mój facet jeździ do pracy więc ja muszę coś kupić i to coś dużeego na tyle osób ...
trzeba zmienić mieszkanie i w ogóle ...jestem przerażona boję się ze sobie nie poradzę :(
 
cześć babeczki ..
samych dobroci Wam życzę z nadchodzącym rokiem..spełnienia zaplanowanych rzeczy,zdrowia,zdrowia przede wszystkim.
kochajcie..bądźcie kochane.

ściskam Was wszystkie--> Joaś ,Bedii.Katrina,Martika,Majqa i resztę ekipy!


mmufinka
będzie dobrze ! najważniejszą decyzję już podjęłaś-Twoje dziecko żyje i rozwija się pod Twoim sercem ..życze Ci dobrych dalszych decyzji-&&&&& ,żeby tak było!


pozdrawiam :-)
 
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!!!

Mamusia - kawka sie przyda, bo pogida u nas okropna I spac die chce.
Milego dnia - wszystkim!!!!
 
Kartina
u nas tez pogoda nie rozpieszcza..taki sobie leniwy dzień..

zaleglismy wszystcy na kanapie i mąż podłączył pod tv kompa i oglądalismy fotki od urodzenia Zu :-) taka sobie podróż sentymentalna...matko ,ile ja miałam kolorów włosów :szok::-p
 
Mamusia - super pomysl. No niestety Magdy fotki to moge sobie na negatywach poogladac, albo na papierze jak zagladne do Pl.
Poki co tez leniwie plynie dzien. Povhwale sie tylko, ze rodzinka nam sie powiekszy w tym roku, z tym, ze o wnuczka lub o wnuczke.... alem staram.
 
reklama
Do góry