reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

witam

Badi - no ja w poprzednim tyg. oblałam drugie podejscie do praktycznego, ale to nie był mój dzień. Od początku byłam jakaś rozkojarzona, pogoda do du..y, a wieczorem mnie grypa rozłozyła.
Nie poddaję się i będę walczyc dalej.
 
reklama
hej z rana ..

Bedii u nas Domi też zbiera pochwały-Pani do dzienniczka wpisuje ..miło czytać :tak:
co do pogody -to u nas już tulipany na 4 cm nosy wystawiły ;-)tyle wystają z ziemi :) miły widok..

nasze psiaki dogadane super..:-)



Katrina,Bedi &&&& prawko .niech sie uda :tak:


u mnie w rodzinie cudne wieści!!!! w skrócie-u taty rak jest i lepiej nie będzie-woadomo ...doszła ta miażdżyca tętnic mózgu,do tego ma cukrzycę i inne wynalazki ...do tej por chodził co 3 m-ce na badania...brał różne leki ..ponieważ na raka moczowodów mało ludzi jeszcze choruje to błądzą z leczeniem ...a tu u taty taka sytuacja ,że jak był teraz w środę w szpitalu to lekarz zrobił oczy jak 5 zł i powiedział,że w końcu przerzuty stanęły ( ma na moczowodach,na pęcherzu i na wątrobie ..teraz "miały być " płuca ..ale nie są :) ) i teraz tata ma przyjść dopiero za ROK!! tatko wyfrunął zz gabinetu ...cudownie było słuchac jak mama opowiada wzruszona i szczęsliwa ,że leczenie daje efekty ,że w końcu dobra wiadomość ...
może teraz w naszej rodzinie bedzie wiecej radości i smiechu bo ostatni rok był smutny i bez życia...

także wraz z wiosną budzi się życie i nadzieja..

Bedii
&&&& za mamę ..
 
Hej

Mamus cudne wieści - oby tak dalej, trzymam kciuki za zdrowie taty &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Katrina - będzie dobrze - musi być i w końcu zdasz - ja też choć sama nie wiem jak :-p &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& NIE PODDAWAJ SIĘ!!!!!!

A u nas w skrócie napiszę tak - kupiłam sobie sama suszrkę do ciuchów - mąż się wkurzył i obraził ale mu przeszło i teraz znowu się łasi - chce kaskę na mecz do Dublina - więc musi być miły :rofl2:

Jego siostrzeniec pochwalił się dzisiaj że tatą zostanie - choć absolutnie nie planował- teraz chłop musi szybko dorosnąć...rany!

piszcie!!!!!!!!!
 
dzięki Bedii...w końcu troche radości w naszej rodzinie ..

mąż się łasi mówisz :sorry2::-p :) przyjemności :-D


u nas dzis miało padać a był miły dzień :) do końca tygodnia jeszcze ferie...jutro dzieci mają z półkolonii wyjazd do kina a w środę zawiozę ich do znajomej (też ma dwoje dzieci w wieku moich i zaproponowała nockę :cool2:) zawiozę ich 50 km od nas ..własnie im powiedziałam-aleee radochaaaaaa:-p:-D
sprzątają pokoje bo przed wyjazdem mają byc ogarnięte.nawet nie mrugnęli ;-)


co u reszty?
 
Hej!

Nie odzywałam się bo mąż w pracy siedział a ja na szmacie...heheh:-p

Mamo - śniłaś mi się dzisiaj - miałaś mieszkanie jak artystka malarka - może nie najczyściej ale za to pięknie - kuchnia cała w malowidłach - szafki też....hehe. I przyjęłaś mnie i taką grubą Angielkę z mojej szkoły - rozwodziłyśmy się nad sensem podawania dzieciom mleka z kleikiem. Hehehehehe :rofl2:

A ja wieczorami się uczę i uczę i średnio się czuję na siłach. To znaczy teorię zdam ale hazard perception - raczej nie.... To są takie filmiki gdzie musisz zareagować na jakieś niebezpieczeństwo na drodze klikając myszką - punktacja jest oczywiście naliczana za poprawny czas reakcji - bzdura jak dla mnie. Tzn co innego na drodze a taki filmik nie oddaje rzeczywistości.

Dzieciaki mnie na basen dziś ciągną a ja paznokcie gryzę z nerwów przed jutrzejszym:baffled:


Mamuś a ja takie nocki przerabiam dość często - fajna sprawa jak to ty masz wolne - ja ostatnio miałam w drugą stronę - w sumie mąż w robocie a ja z 6 dzieci w pewnym momencie 48h....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry