reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja po porodzie

reklama
Mi zależało na tym aby tabletki antykoncepcyjne wpłynęły na stan cery i zahamowały choć trochę owłosienie które po ciąży o dziwo zaczęło powstawać tam gdzie wcześniej go nie było. Lekarz przepisał mi na początku syndi-35, cera po nich bardzo mi się poprawiła, miesiączka wyrównała, ale niestety miałam po nich straszny apetyt i powychodziło mi pełno nowych żyłek na nogach (już wcześniej po ciąży nie wchłonęły się wszystkie). Dostałam więc recepte na tabletki Balera. Gdy zaczęłam je stosować tydzień po skończonej miesiączce zaczęłam znowu krwawić i trwało to równe 10 dni, źle się czułam , cera mi się pogorszyła, co prawda schudłam 6 kg, ale jakim kosztem. Nie wiem czy będę próbować kolejnych , wydaje mi się że lekarz powinien wykonać najpierw badania zamiast strzelać w ciemno .
 
Do góry