reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile powinien trwać stosunek seksualny?

Ile powinien trwać stosunek (tzw. penetracja)

  • 1-4 minuty

    Głosów: 4 2,7%
  • 5-10 minut

    Głosów: 33 22,0%
  • 10-15 minut

    Głosów: 49 32,7%
  • 15-20 minut

    Głosów: 33 22,0%
  • powyżej 20 minut

    Głosów: 17 11,3%
  • powyżej 30 minut

    Głosów: 14 9,3%

  • Wszystkich głosujących
    150
nie wiem ile powinien trwać stosunek, ale na pewno powinien przynieść satysfakcję i zadowolenie obojgu partnerom :-) fajne są zarówno te długie jak i te szybkie i krótkie numerki ;p
 
reklama
pierzczoty są bardzo warzne

Ty sie nudzisz chlopie... :-D:-D:-D:-D:-D:-D

wiecie co, jeszcze nie zgłębiłam wątku, ale sam temat przynosi mi na myśl niemieckiego specjalistę od sexu w filmie "Sztuka kochania" - prowadził badania nad sexem w rytm metronomu:-D:-D:-D:-D takie "eins, zwei, drei! eins, zwei, drei!" :-D:-D:-D:-D:-D

Nie pamietam tego filmu ale brzmi :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Ja uważam, że to zależy od nastroju. Czasem szybki numerek będąc zbyt długim przynosi nam mniej satysfakcji]:-> ale kiedy przychodzi noc i mamy naprawdę dużo czasu dla siebie to im dłużej tym lepiej :p
 
Moim zdaniem stosunek powinie trwać tyle ile potrzebujemy w danym momencie. Raz chcemy szybko a raz potrzebujemy pieszczot i ciepła partnera dłużej.
 
nie da się odpowiedzieć jednoznacznie na pytanie ile powinien rwać stosunek seksualny... dziwne pytanie, każdy ma inne potrzeby, więc nie da się na to odpowiedzieć... poza tym jak wcześniej było napisane to też zależy od dnia, nastroju i wielu innych czynników
 
reklama
reklama
Do góry