reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile powinien trwać stosunek seksualny?

Ile powinien trwać stosunek (tzw. penetracja)

  • 1-4 minuty

    Głosów: 4 2,7%
  • 5-10 minut

    Głosów: 33 22,0%
  • 10-15 minut

    Głosów: 49 32,7%
  • 15-20 minut

    Głosów: 33 22,0%
  • powyżej 20 minut

    Głosów: 17 11,3%
  • powyżej 30 minut

    Głosów: 14 9,3%

  • Wszystkich głosujących
    150
M

marul

Gość
Jak się okazuje wyobrażenia większości daleko odbiegają od potrzeb większości. Przeprowadzone badania wykazały, że za odpowiedni respondenci uznali stosunek (chodzi o samą tzw. penetrację) trwający od 3 do 7 minut, a najbardziej pożądany, według nich, mieści się w przedziale od 7 do 13 minut. Niemniej jednak wielu mężczyzn i kobiet wciąż kurczowo trzyma się swoich oderwanych od rzeczywistości marzeń. Jedno z badań wskazuje nawet na wysoki odsetek kobiet i mężczyzn, którzy wierzą, że czas trwania stosunku nie powinien być krótszy niż 30 minut.


Więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ

A jak Wy sądzicie? Ile powinien trwać stosunek?
 
reklama
7 minut to trochę mało:D Ale 30 dużo... Znaczy się, jak jest fajnie to może być nawet i godzina, ale jeśli nie jest super to już po 20 minutach można się znudzić:D
 
jak dla mnie ok 20 min i jest wtedy fajnie. A ile czasu średnio potrzeba mężczyźnie żeby był w stanie odbyć kolejny stosunek zakończony wytryskiem?
 
to chyba jakaś nienormalna jestem bo lubie krotko ale za to intensywnie:laugh2: podniecamy się nawzajem jakis czas np rano liscik, potem sms czasem takie podchody trwają kilka dni. Uwielbiamy to bo poźniej nas seks jest super. Mąż baardzo o mnie dba i najpier mnie zaspokaja kilka ray a na koniec siebie samego. A ponieważ jego pieszczoty mogą trwać długo to już sama penetracja jest krotka bo oboje ledwo wytrzymujemy z podniecenia:-D
 
do 20 min max potem to juz meczace sie robi:-p Ja podobnie jak beata26 wole krótko a intensywnie:-) czyli najlepiej 10-15 min
 
Hhmmm u nas podobnie sama akcja końcowa to tak do 10 min myślę (nie wiem bo nie mierzymy sobie czasu:-D) za to lubię dłuższe pieszczoty przed kulminacją :-p
 
Marul a ty masz z tym problem, czy jak - w sensie z długością stosunku. Mam wrażenie, że zbierasz argumenty, które mają przekonać twoją żonę, że długość waszego stosunku to standard:-p;-).
 
reklama
Do góry