reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy wraca okres po odstawieniu piersi?

honzi

Początkująca w BB
Dołączył(a)
15 Wrzesień 2006
Postów
20
POMOCY!!! JESTEM JUZ 10 MIESIECY PO PORODZIE - CESARKA- JAKIES MIESIAC TEMU ODSTAWIŁAM SZKRABA OD CYCUSIA A MIESIACZKI JAK NIE MA TAK NIE MA , MÓJ GINEKOLOG POWIEDZIAŁ ZE TO WYNIK BRANIA CERAZETTE ALE TABLETKI ODSTAWIŁAM JUZ 5 MIES TEMU!!!!! BŁAGAM O PODPOWIEDZ BO NIE WIEM CZY MAM LECIEĆ PO TEST CIAŻOWY - WOLAŁABYM NIE BO MAM JUZ DWÓJKE ;)
 
reklama
Ja urodziłam 8 miesięcy temu, a od dwóch tygodni nie karmię piersią i jak narazie miesiączka się nie pojawiła. Po pierwszej mojej ciąży było podobnie, już nie pamiętam ile czasu po odstawieniu czekałam na pierwszą miesiączkę, ale pojawiła się. Pozdrowionka.
 
ja dostalam okres dokladnie 6 m-cy po porodzie - silami natury ale nie wiem czy to akurat ma cos do rzeczy. Z tym ze nadal karmie piersia :cool2:
 
Hej,

JA karmilam piersia przez trzynascie miesiecy a okres dostalam w dziesiatym miesiacu po porodzie.Podobno karmienie ma duze znaczenie i okres pojawia sie wtedy pozniej ;-)
pozdrawiam
 
Hej!! Ja tez nadal nie mam miesiaczki a jestem 4 misiace po porodzi i karmie piersia nadal Mam 2 dzieci iii mam obawy ze cos nie tak bo brzuch mnie boli tak jakby mialo sie cos pojawic aaa tu nic... Ale z tego co tu wyczytalam to najwyrazniej nie ma obaw gdyz to indywidualna sprawa kazdej z nas ...oby sie pojawila pozdrawiam :-)
POMOCY!!! JESTEM JUZ 10 MIESIECY PO PORODZIE - CESARKA- JAKIES MIESIAC TEMU ODSTAWIŁAM SZKRABA OD CYCUSIA A MIESIACZKI JAK NIE MA TAK NIE MA , MÓJ GINEKOLOG POWIEDZIAŁ ZE TO WYNIK BRANIA CERAZETTE ALE TABLETKI ODSTAWIŁAM JUZ 5 MIES TEMU!!!!! BŁAGAM O PODPOWIEDZ BO NIE WIEM CZY MAM LECIEĆ PO TEST CIAŻOWY - WOLAŁABYM NIE BO MAM JUZ DWÓJKE ;)

 
Ja dostalam okres po trzech miesiacach po porodzie fakt, przyczynila sie do tego wkladka domaciczna ktora zalozylam jakies 2 miesiace temu ale zaznaczam ze nadal karmie piersia i nie przestawalam nawet na jeden dzien:-)
 
Hej dziewczyny! Ja jestem mama 11-nasto miesiecznej dziewczynki,piersia nie karmire dopiero od kilku dni,a co do miesiaczk to u mnie pojawila sie jeszcze przed trzecim miesiacem od porodu,awiec cieszcie sie tym ze jej nie ma i przedewszystkim nie panikujcie,najlepiej sprawdzic sie u gina i nie schizowac na zapas.W moim przypadku niegdys stres i strach powodowal ze miesiaczka sie spozniala.Pozdrawiam;-)
 
Witaj , nie stresuj sie brakiem miesiączki! Ja karmie i 4 mce po porodzie dostałam jej. a 28 dni później dostałam ponownie. Każdej z nas organizm jest inny. Byłaś u ginekologa i jeżeli potwierdził ze to przez tabletki to nie masz się czego martwić. Zreszta ja jak się pojawiam u mojego pana doktora to za każdym razem mnie bada. Wie, że nie używamy żadnej antykoncepcji. Pozdrawiam
 
reklama
8 miesięcy karmienia i okresu nadal nie widać.
Mnie ginekolog wyjaśniał, że przerwy między karmieniami w ciągu doby muszą być większe niż 6 godzin przez jakiś okres czasu, żeby wzrósł odpowiedni poziom hormonów wywołujących owulacje.
 
Do góry