reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks po porodzie

N

Nata

Gość
Urodziłam dziecko niecałe 1,5 miesiąca temu, a dalej nie mam ochoty na seks, czy ktos może wie kiedy ten okres się skończy bo maż już nie może wytrzymac :-)
 
reklama
wspolzycie mozna rozpoczac 6 tyg po porodzie, ale warto przejsc sie wpierw do gina, by sprawdzil czy polog sie zakonczyl.
a co do ochoty... coz jest prawdopodobne, ze w najblizszym czasie nie bedzie ciebie tak ciagnac do meza jak przed porodem :( . kobiety z malym dzieckiem sa na ogol przemeczone i niewyspane a to nie zacheca do seksu, ale warto sprobowac!
powodzenia
kasia
 
Witaj, powinnaś odwiedzić ginekologa - sprawdzi czy już jesteś po połogu i podpowie Ci jakiego używać środka antykoncepcyjnego (jeżeli karmisz piersią - nie ufaj przerwie w owulacji!).
Ochota na seks wróci, po mału...
Kiedy nareszcie odnajdziesz się w nowej roli - odstresujesz - hormony się uspokoją i w końcu...wyśpisz się, obudzi się w Tobie prawdziwa Tygrysica :D
A drogiemu mężowi życzę większej dozy cierpliwości i szklankę zimnej wody (zamiast).

Pozdrawiam ciepło
Agawa
 
Mój mąż musiał uzbroić się w cierpliwość na dwa lata :wink:
Dopiero potem zaczęła mi powolutku wracać ochota.
Poza tym, kiedy jeszcze karmiłam, nie lubiłam gdy dotykał moich brodawek w trakcie zbliżeń.
Kiedy przestałam karmić poprawiło się o tyle, że znów było od czego zaczynać grę wstępną.
 
Czesc dziewczyny
Ja rowniez bardzo dlugo zmagalam sie z problemem niecheci czasami myslalam ze to juz koniec tych przyjemnosci ale na szczescie poprawilo sie.Fakt faktem ze bralam przez krotki okres hormony ale teraz jest super,trwalo to wszystko ok 3 lat odkad urodzialm syna,teraz ma 4 lata.I teraz tez nadrabiam.
Mysle ze na wszystko przychodzi odpowiedni czas niestety trzeba sie uzbroic w cierpliwosc.
Pa,pa
 
ja natomiast muszę się przyznać do tego, iż ochotę na seks mam już teraz - niespelna dwa tygodnie po porodzie... Ogromną :twisted: ... byc może związane jest to, z faktem, iż moje ciało w tempie niemal ekspresowym powrocilo do kobiecych kształtow sprzed 9 miesiecy. Znowu zaczelam podobac sie sobie jako kobieta, a nie przyszla mamusia- choć i tak wyglądałam w ciązy uroczo, a co najważniejsze podobałam się mojemu mężczyźnie.
Cóż...OCHOTA, jak sie okazuje to nie wszystko, tym razem kluczem do sukcesu bedzie koniec pologu. Choc zewnetrzne ranki wygoiły się, jednak wewnętrzne, jak sadze, jeszcze nie...

 
reklama
a ja myslałam, że to coś nienormalnego, jak nie mam ochoty na sex tyle czasu urodziłam synka 11 miesięcy temu i dopiero niedawno odzyskuję powoli ochote na igraszki lóżkowe.. tylko czy faceci to rozumieją??? jak tam u was jest drogie panie z waszymi mężami ??? Bo ja mam różne przeboje z tym i niejednokrotnie wręcz wymówki!!
 
Do góry