reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podniecenie u 3 latka? Czy to możliwe?

reklama
Mój też synek jak miał 3 latka tak robił , teraz ma 5 latek i mu przeszło , najlepiej nie zwracać uwagi , bo ja reagowałam to się denerwował i wstydził się sam co robi wtedy mówił " nie patrz "
 
Dziwne, ale ja tak robiłam mając ok 4 lat i doskonale to pamiętam.
Wiek znam, bo pamiętam, że było to w mieszkaniu, z którego się wyprowadziliśmy zanim skończyłam 5 lat.
Nie pamiętam po co to robiłam, ale pamiętam w jakich miejscach (na poręczy kanapy i w samochodzie na podłodze między tymi wnękami na nogi pasażerów. Samochód był fajny, bo "wibrował" podczas jazdy. Szok, że rodzice pozwalali mi tam siadać podczas jazdy! Dopiero teraz o tym pomyślałam).
Potem mi przeszło, a w wieku dojrzewania wróciło. Do psychologa nikt ze mną nie chodził. Nikt też na mnie nie krzyczał.

Ja też pamiętam jak odkryłam że wspinanie się na pionową rurkę od tarasu powoduje takie fajne mrowienie, miałam wtedy kilka lat. Takie zapędy dziecięce minęły szybko, nikt nawet nie zwrócił na to uwagi.
 
Do góry