reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polskie penisy są za krótkie...

M

marul

Gość
To nie jest moje stwierdzenie czy obserwacja, a naszej kochanej Unii Europejskiej. Z raportu Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej ponoć wynika, że polscy mężczyźni zajmują jedno z ostatnich miejsc pod względem długości członków w Europie. Rekordzistami okazali się Szwedzi. Ich penisy w zwodzie miały rzekomo nawet po 25 centymetrów długości! Rozmiarów polskich penisów nie podano, ponoć z powodów humanitarnych. Szczegóły można przeczytać w DZIENNIKU.
Tam też mozna poczytać o technikach wydłużania penisa. Co o tym myslicie?
 
reklama
PROTESTUJĘ!!!! Nie mam zamiaru dzielić się informacjami na temat czegoś co należy tylko do mnie :tak::-p;-)
 
Cóż, jak ogólnie wiadomo nie zawsze długość przechodzi w jakość. Żeby te badania miały jakieś odniesienie do rzeczywistości, może trzeba by przeprowadzić badania kobiet. Może się okaże, że na przykład Szwedki są, przepraszam za wyrażenie, bardziej pojemne niż Polki i w związku z tym cały ten centymetrowy wyścig traci sens. I w ogóle wydaje mi się, że kobiety raczej rzadko zastanawiają się nad długością penisa swojego mężczyzny. To konkurencja raczej dla panów, którym się wydaje, że to jest w całej zabawie najważniejsze. ;-)
Ale gdybyś tak jednak zdecydował się na podanie swoich rozmiarów, to chętnie się do nich - jak się ładnie wyraziła anetas - ustosunkujemy
pozdrówka
nikita
 
Kochani polscy mężczyźni, przeprowadzone ostatnio badania wykazały, że 90% europejskich kobiet za najwazniejszą cechę męskiego penisa uważa obwód a nie długość:tak:. Więc głowa do góry, dla nas długość ma na prawdę nieduże znaczenie;-):-p:-D
 
Mieszkam w Szwecji ale nie miałam do czynienia ze szwedzkimi penisami :-D Zastanawiam się tylko czy ci badacze mają na myśli szwedów jako grupę etniczną czy tylko mieszkańców Szwecji. Jeśli chodziło tylko o mieszkańców to myślę, że nasi panowie nie mają czym przejmować się ponieważ jest tu bardzo wielu emigrantów z krajów arabskich, Afryki.... Moja koleżanka ma partnera szweda i z tego co mówi jest całkiem przeciętny europejski ;-)
Uważam, że nie rozmiar a "to coś" jest najważniejsze w związku. Chyba, że ktoś nie jest zdolny do jakichkolwiek związków i szuka tylko przygód...
 
Rekordzistami okazali się Szwedzi. Ich penisy w zwodzie miały rzekomo nawet po 25 centymetrów długości! Rozmiarów polskich penisów nie podano, ponoć z powodów humanitarnych. Szczegóły można przeczytać w DZIENNIKU.
Tam też mozna poczytać o technikach wydłużania penisa. Co o tym myslicie?

Ja myślę że długość 25 cm wzwiedzionego penisa to kalectwo. Współczuję Szwedkom, chyba, że one również mają długie pochwy. To by było logiczne i chyba uzasadnione ewolucyjnie :-D
Poza tym te badania to nie były rzetelne badania polegające na zmierzeniu penisa, tylko polegały na zadawaniu pytań mężczyznom o długość ich przyrodzenia:tak: haha, mam wrażenie że ten artykuł to jakaś ściema... :-p

Co ja myślę o technikach przedłużania penisa? Nic, niech se faceci robią z penisami co chcą, osobiście bym uciekała daleko od bliższej znajomości z takim gabarytem, bo masochistką nie jestem :szok::sorry2:
 
Hmmmmm....nie znam wszytkich polskich i zagramanicznych penisów, więc nie mogę się wypowiedzieć na ten temat........ale ten, którego mam w domu w zupełności mi wystarczy.....:tak:
A co do powiększania to mam takie samo zdanie jak do innych operacji plastycznyych min. do powiększania biustu........wszystko jest dla ludzi i jak komuś ma to poprawić samoocenę to dlaczego nie:confused::confused:;-);-)
 
Czasami mówi sie -mała rzecz a cieszy ,małe jest piękne itd...i mysle że na darmo nikt tego powiedzonka nie wymyslił uważam że skoro szwedzi posiadaja taki rozmiar członków to maja problem -osobiscie nie chciałabym miec w domu takiego giganta uwazam że objetośc odgrywa wazniejsza role anizeli długość! zdecydowanie!
 
Mój poprzedni chłopak miał 20 cm i powiem wam że jak dla mnie to ciut za dużo bo czasem po prostu bolało :baffled:
Mój mąż jest przeciętnych rozmiarów i jak dla nie jego wielkość jest idealna, możemy sie kochać we wszystkich pozycjach i nic nie boli :tak::-)
Nie musze się martwić że w szale namiętności zrobi mi niechcący krzywdę.

Wielkość nie jest najważniejsza :tak::-)
 
reklama
Do góry