reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex w ciąży

Luthien

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Wrzesień 2004
Postów
62
Zastanawiamy się z narzeczonym do którego miesiąca ciąży można się kochać żeby nie zaszkodzić dziecku.Może ktoś umie mi odpowiedzieć na to pytanie?
 
reklama
:D Jezeli chodzi o sex w czasie ciäzy to jest wrecz wskazany. :wink: Nie odmawiaj swojemu mezowi,po porodzie nie predko zaczniecie wspölzycie. :roll:
Przyjemnosci! :wink:
 
Dzieki za odpowiedzi.Pytalam sie tez mojego ginekologa i powiedzial ze mozemy sie kochac az do konca ciazy jezeli wszystko dalej bedzie w pozadku.
 
Jejku, a jak tak nie mam ochoty na seks teraz, nie wiem co sie stało, nigdy nie miałam takich problemów :oops: A teraz... musze sie strasznie zmuszać, i nie odczuwam już takiej przyjemności z seksu jak dawniej :oops:
Jak to zmienić :?: Jak sobie z tym poradzić :?:
Pozdrawiam
 
witaj Kasiu,wydaje mi sie ze to normalne że niemasz ochoty na seks, u jednych kobiet ochota wzrasta- u innych wręcz odwrotnie.Ale przedewszystkim nie powinnaś sie do niczego zmuszać :!: Jestem pewna że twój partner zrozumie ciebie i twoje obawy(bo moze właśnie o nie tu chodzi)porozmawiaj z nim szczwrze,a co najważniejsze z sama sobą(moze poprostu boisz sie że możecie zrobić krzywde dzidziusiowi i stąd niechęć).Może dłuzsza abstynencja przyda wam sie i po jakimś czasie bedziecie szaleć jak dawniej?!pozatym na samym akcie seksualnym, przyjemność nie kończy sie!! zapewne jesteście b.kreatywni i wymyślicie inne sposoby na dostarczenie sobie miłych wrażeń,pozdrawiam i powodzenia życze :)
 
o rany! ja to mam wciaz ochote na seks... wprawdzie martwie sie troche, ze bede zupelnie nieatrakcyjna z tym wielkim brzuchem... :D ale to dopiero 10 tydzien, wiec do brzucha jeszcze ciut ciut :wink: ... strasznie sie ciesze z tej ciazy (nie tylko ze wzgledu na zwiekszona ochote na seks). pozdrawiam.
 
a ja z seksem mam w kratkę. raz mi się chce, jak szalonej, potem nic. biedny ten mój mąż, bo zawsze kiedy zaczyna w "ten" sposób na mnie patrzeć, to jest już dwudziesta i właśnie zaczynam ziewać jak hipopotam, hehe.
czy senność wogóle przechodzi, czy już do końca ciąży tak będzie? jestem w 9-tym tygodniu.
 
reklama
Do góry