reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex w ciąży

hahahaha...Agatonik..uwielbiam Cie..doslownie jakbym siebie widziala..:)..

Remi..bezie dobrze zobaczysz..moze to tylko twoja wyobraznia plata takie figle ..o tych innych powodach..zobaczysz okzae sie w praniu..:)..ale zawsze mozesz na nas liczyc..:)
 
reklama
Znowu nic z tego :mad:. Wczoraj stwierdził że jest już za późno. A czy to moja wina ze siędział w internecie do 24. Daje sobie na spokuj. Zobaczymy ile wytrzyma bez. ;D Ja niedługo urodze i przez jakiś czas bedzie przymusowa abstynencja. Niestety :(.






Baby03e2.gif

 
Próbowałam mu to wytłumaczyć. Ale do niego jaokoś to nie dociera. :(
Może żeczywiście strsuję się tym że to może nastąpić w każdej chwili. :laugh:



Baby03e2.gif

 
reklama
Ale dajecie czadu dziewczyny :laugh: Biedaczysko nie moglo juz znalezc wykretu i sie zgodzil ;)
U nas wciaz zywo w tym temacie, wprawdzie nie codziennie, ale przez cala ciaze cieszymy sie soba. A ten czas po porodzie mysle, ze szybciutko zleci i juz bedzie mozna od nowa sie wdrazac :)
 
Do góry