reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex w ciąży

reklama
Ja czuje ze mogłabym cały czas moje libido szaleje[emoji7] ale moj partner. Ie ma na to zbytniej ochoty...trochę mi przykro z tego powodu, tym bardziej ze po Porodzie tez pewnie od razu nie można, ale znając go rozmowy na ten temat dadzą tylko odwrotny skutek
 
Mój mąż strasznie kręcił się moimi nowymi kształtami.. wielkością pupy i biustu.. wyeksponujcie ładnie swoje kształty.. w jakiejś fajnej bieliźnie.. na pewno Was zauważy na nowo i nie będzie się chciał odkleić.. przecież to takie urozmaicenie.. nie ma stresu bo i tak jest w ciąży ;)
 
To też bym tak chciała. Mój mąż mówi mi że pięknie wyglądam, że brzuszek słodki/ śmieszny itp ale nie ma w tym erotyki
 
No właśnie tak myślałam, bo pewnie to logiczne, a z drugiej strony czytam dziewczyny które piszą właśnie że mąż sie nie może powstrzymać, że wciąż nalega a to one np. nie mogą. Najważniejsze to nic na siłę...
 
Witam
Proszę o pomoc mój mąż nie chce uprawiać ze mną sex-u bo boi się ze zrobi coś dziecku nie mam już pomysłu na to jak go przekonać może wy mi pomożecie .

Pozdrawiam
 
reklama
Do góry