reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex w ciąży

mam totalnie rozstrojone libido.raz tak bardzo chce mi sie seksu, ze moglbym zedrzec z meza ubranie, a innym razem przez dwa tygodnie nawet nie pomysle o czyms co moze miec zwiazek z seksem. to meczy przede wszystkim mnie, bo moj kochany jest fantastycznym mezczyzna i glupio mi, ze tak sie dzieje. on powtarza , ze nie moge sie do niczego zmuszac i ze najwazniejsze, ze sie kochamy. poza tym samo wspolzycie przewaznie konczy sie zapaleniem pecherza i sisusianiem co dwie minuty. jestem dopiero w polowie ciazy (20 tydzien), ale juz teraz widze, ze chyba nic sie nie zmieni. zazdroszcze kobietom, ktorym libido w ciazy sie podnioslo.
pozdrawiam
poziomka
 
reklama
JA Z MOIM MEZEM WSPOLZYLAM W CZASIE CIAZY DO 5M-CA;ZACZELY MNIE LAPAC SKURCZE I PO ROZMOWIE Z LEKARZEM NIE DOSC ZE DOSTALAM SRODKI NA PODTRZYMANIE CIAZY TO Z SEXU NICI. NIE ZALOWALAM-NAJWAZNIEJSZE PRZECIEZ BYLO DZIECKO A NIE SEX.URODZILAM W 34 TYGODNIU.
 
Ja jestem w 15 tc a calkowity zakaz kochania mamy od 8 tc do odwolania (wczesniej tez sie nie kochalismy ze 2tyg bo mnie bolal brzuch), czasami lapie nas ochota, najgorzej jak oboje na raz bo jak tylko jedno to latwiej zniesc i jakos sobie pomoc, raz zlamalismy zakaz i teraz wiemy ze to nie bylo madre bo za dwa dni bylam z powrotem u lekarza dyzurujacego w klinice :cry: bo rozwinela mi sie kolejna infekcja :cry:. Ciagle czytam w roznych poradnikach ze seks to nie wszystko, ze sa inne fory bycia ze soba ...itd. Tylko ze jestesmy ludzmi i mamy krew w zylach a nie wode, gdyby to nie bylo dla naszego kochanego bobika :D
 
cześć,
ja też mam całkowity zakaz seksu ze wgzlędu na zagrożenie ciąży. Dotyczy to zarówno stosunków jak i orgazmu. Na ostatnim badaniu lekarz powiedział, że wszystko idzie w dobrym kierunku i jes szansa, że zakaz zostanie zniesiony :) Na razie jakoś sobie z tym radzimy, ale nie jest łatwo :cry:

beta77, zapytaj lekarza, czy u Ciebie ten zakaz dotyczy również orgazmu - jeśli nie, to możesz mieć chociaż taką przyjemność. Skoro to są problemy z infekcjami, to może nie będzie przeciwwskazań.

pozdrawiam
Giza
 
Ja jestem przy koncowce ciazy i wlasnie teraz gin.mi powiedzial abym wspolzyla z moim mezem poniewaz to przyspiesza skracanie szyjki ktory jest teraz potrzebny...choc na poczatku i dosc dlugo to trwalo mialam zagrozona ciaze...pozdrawiam.



________________
 
ja jestem w 32 tygodniu ciazy i lekarz zabronil mi sie kochac z chlopakiem bo mam krotka szyjke, czy mozemy w jakis sposob zaszkodzic dziecku?? napewno wiele z was nie moglo sie powstrzymac od tej milosci :wink:
 
Jak trzeba, to trzaba... NIestety. Bo skracajaca sie szyjka to jeden z symptomow zblizajacego sie porodu, wiec musisz zachowac wstrzemiezliwosc. Bo w 32tc dzidzius chyba jeszcze nie jest w pelni gotowy...
 
reklama
Moj ukochany jakis czas temu wyszedl spod prysznica, przyszedl do pokoju i mowi do mnie:
"Wiesz co, moze to, ze jak sie kochamy to dlatego jest tak mocno podniecajace bo to w jakims stopniu jest trojkacik" :lol:
On jak czegos nie wymysli to bylby chory ale tak go bardzo kocham za to wszystko :lol: :D za to ze on mnie kocha i za wszystko co robi dla mnie i dla dzidzi :lol: :D :D
Pozdrowionka :D
 
Do góry