reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex w ciąży

Osobiscie wydaje mi sie, ze trzeba to wlasnie przetrenowac indywidualnie. Najlepsze pozycje sa takie, w ktorych partner nie uciska brzuszka mamy, ale my np czesto kochamy sie w pozycji "na jezdzca", gdzie ja pochylam sie na nim i w sumie pocieram brzuchem o jego cialo.... Dopoki nie czyni to zadnej szkody.... ;)
 
reklama
Według mnie najwygodniej jest na boku, brzuszkowi nic nie przeszkadza i może być bardzo przyjemnie ;)
 
dla nas najwygodniej bylo na boku i od tylu ;) czasami na stojaco tez od tylu ;) ;)
duzo radosci zyczymy ;)
 
Witam! Ja polecam wszelkie pozycje od tyłu. Mnie było tak najwygodniej a i dzidziusiowi nie przeszkadzało ;D Buziaczki

Ignacy
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Na razie jeszcze brzuszek nie jest duży więc nie ma "problemu" :laugh: Ale lepiej wiedziec na przyszłość. Pozdrawiam!!
 
Ja tez mialam mniejsza ochote na poczatku, tzn. w pierwszym trysemestrze, ale teraz wszystko wraca do normy.
Nie mialam za to świadomości że sperma może w jakiś kolwiek sposób wpływać na ciąże. Nie omieszkam spytać lekarza czy aby na pewno w moim przypadku nie ma zagrożeń.
Dzieki za uświadomienie:)
 
Ja przez prawie całą ciążę miałam wilczy apetyt na sex, na początku to mój facet bardzo chętnie (tak jak to facet) podchodził do tej sprawy, ale od miesiąca to dosłownie musiałam się prosić o sex. Pytałam czemu, ale on wymyślał różne powody (jak baba). Ostatni raz był chyba zaraz po walentynkach :( :( Do tego w ten czwartek byłam u lekarza i .... cyt "żadnego sexu i pieszczot, nawet macania" :( :( :( :( :( :( Więc oznajmiłam to mojemu facetowi ale przed tym była mała złośliwość "no i coś co Cię uszczęśliwi", to on na drugi dzień jakoś strasznie nabrał ochoty :mad:
Myślę, że faceci mimo iż wiedzą, że dzidzi krzywdy nie zrobią to i tak coś tam siedzi w ich podświadomości :(
 
a ja się boję :(
już taka mam szyjke macicy ze i bez ciąży podczas sexu było czasami krwawienie
no a teraz jest nie takie jak zawsze bardzo delikatnie sie śluz zabarwia na drugi dziemn mam delikatne równiez takie brązowe plamenia jak miałam przy endometriozie wiec juz sama nie wiem
ide teraz w czwartek do lek więc zapytam co i jak nic mnie nie boli, nie mapotem żadnych plamien wiadomo "po " sa jakies tam ale to zaraz mija wiec po prostu mam tracha:(
przepraszam,że tak bezpośrednio ale tu chyba sami dorosli ? :)
 
reklama
Ja jestem obecnie w 12 tygodniu ciąży i również wciąż mam zakaz współżycia,niestety już kilkakrotnie złamany. No ale robimy to z mężem bardzo delikatnie,więc wszystko jest ok. Jednak wczoraj byłam u gina i przepisał mi nystatynę,ponieważ mam stan zapalny,więć z sexu nici...
 
Do góry