reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skarpetki a seks

reklama
Ami i co? Przeszkadza Ci to? Czy nie robi różnicy? Pytam z ciekawości :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Preferuję bez skarpetek i innych części garderoby, ale nie napiszę, że skarpetki mi specjalnie przeszkadzają. Raczej nie skupiam uwagi na stopach :)
 
Nie przeszkadzają mi skarpetki - wręcz narzekam żeby zakładał - szczególnie zimą jak ma zimne stopy i mnie niechcący dotknie pod kołdrą tymi soplami lodu podczas przytulanek - gdzie tam sex ja mam odruch wyskakiwania z wyrka :laugh2: A z drugiej strony - kto zwraca uwagę na skarpetki podczas sexu :oo2:
A ja mam zakaz zdejmowania skarpetek do łóżka bo mam wiecznie zimne stopy :ninja2: Tylko w lato mam pozwolenie bo robię za chłodziwo :dry:
 
Ja swój pierwszy raz przeżyłam w skarpetkach (byłam zbyt zaafeowana i nie do końca wiedziałam, co robic). I to był ostatni raz, jak miałam na sobie skarpety podczas seksu :D. A męża to bym wygoniła akysz :D
 
reklama
Do góry