Strona 1 z 4 12 Ostatni
1. do 10. z 35
    Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Domyślnie FOTOKSIĄŻKA - co myślicie?

Witam serdecznie,
    Dopiero dołączyłam do Waszego szacownego grona i liczę na Wasze opinie w temacie fotoksiążek. Niektórzy twierdzą, że wypierają one tradycyjne albumy, a w rzeczywistości nie jest to wcale dobry produkt. Co myślicie na ten temat? Chciałam podarować moim rodzicom taką fotoksiążkę pod choinkę - ze zdjęciami ich kochanych wnucząt. Mam tych fotek chyba 1000, chcialam wybrac te najpiekniejsze, od samych narodzin i zakmnąć w ciekawej formie. Z tego, co widziałam w Internecie, fotoksiążki wyglądają bardzo atrakcyjnie, można dodawać treści, wklejać samodzielnie zdjęcia. To chyba fajny pomysł, oryginalne.Czy ktoś z Was zamawiał taką fotoksiążkę? Jeśli tak, to w jakiej firmie?
    Pozdrawiam!

Fan(ka) Avatar mitaginka
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    2109
    Dziękuję (Otrzymane)
    952
    Lubi (Dane)
    9
    Lubi (Otrzymane)
    68

Domyślnie Odp: FOTOKSIĄŻKA - co myślicie?

ja mam fotoksiązkę ze zdjęciami ślubnymi i wszyscy, którzy ją widzeli są zachwyceni. Uważam, że jest ona bardziej elegancka niż zwyczajny album i bardziej trwała. Niestety nie powiem Ci, jaka firma ją wykonywała, bo ja zamawialam u mojego fotografa, a on u jakiejś zaprzyjaźnionej firmy

Cudzie trwaj !!! Avatar anna_
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    652
    Dziękuję (Otrzymane)
    268
    Lubi (Dane)
    18
    Lubi (Otrzymane)
    12

hejka mi też się podobają fotoksiążki, ale tylko te robione na naprawdę grubej kartce. Wtedy jest to bardziej trwałe i lepszy efekt. A jeśli chodzi o taki prezent dl dziadków to rewelacja. Ja w poprzednim roku zrobiłam rodzicom kalendarz ze zdjęciami rodzinnymi i efekt też był ekstra.
    Lata starań. 2 cykle IN VITRO, 4 transfery, jedna ciąża - Aniołek 10 tydzień [*] i w końcu: Trzecie IN VITRO

Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Dzięki za podpowiedzi:) Raczej zdecyduje się na tę fotoksiążkę, bo wiem,jak dziadków wzruszają takie rzeczy. Ponadto Wasze pozytywne opinie przekonały mnie do końca.

Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Fotoksiążka to świetny prezent! Robiłam niedawno fotoksiążkę dla moich rodziców z okazji rocznicy ślubu. Mama aż się rozpłakała, takie zdjęcia-perełki dodałam do fotoksiążki. Firmy oferują duży wybór opraw, dlatego można bez problemu wybrać coś w swoim guście. To prezent bardzo osobisty, dlatego dla dziadków nadaje się idealnie. Jeszcze ze zdjęciami wnucząt - malina! :)

Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Thumbs up Odp: FOTOKSIĄŻKA - co myślicie?

witam Was wszystkich. :)

jeśli chodzi o zdjęcia dzieciaków oraz fotoksiążki, to polecam tą Panią:
    Fotografia dziecięca, zdjęcia rodzinne i ciążowe - milla baby photography

widziałem jej zdjęcia oraz fotoksiążki i muszę powiedzieć, że są super. Sama pani fotograf jest niezwykle miłą osobą, świetnym fotografem i mamą dwójki dzieciaków. Polecam z czystym sumieniem jeśli chcecie mieć super sesje z waszą pociechą. Pozdrawiam ciepło, Kuba.

Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Cytat Napisał(a) mitaginka Zobacz post
    ja mam fotoksiązkę ze zdjęciami ślubnymi i wszyscy, którzy ją widzeli są zachwyceni. Uważam, że jest ona bardziej elegancka niż zwyczajny album i bardziej trwała. Niestety nie powiem Ci, jaka firma ją wykonywała, bo ja zamawialam u mojego fotografa, a on u jakiejś zaprzyjaźnionej firmy
    jeśli chodzi o firmy, które wykonują fotoksiążki, to mogę polecić http://www.lumabook.pl - doskonała jakość wykonania i pomocna ekipa pracowników - zawsze można zadzwonić i zapytać, jak się jeszcze nie wie "z czym to się je". Ze strony pobiera się darmowy program, wybiera się typ książki i projektuje się z własnych zdjęć - raczej proste. Na początku trzeba spędzić trochę więcej czasu, żeby zaprzyjaźnić się z programem, ale potem już jest prosto. Projekt wysyła się przez internet i potem dostaje się książkę pocztą. :)
    Ostatnio edytowane przez Duszan77 : 2-11-2010 - 16:29

Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Ja natomiast robiłam fotoksiążkę w firmie najlepszefoto, którą z czystym sumieniem mogę polecić. Też udostępniają program, bardzo prosty w obsłudze, a jeśli chodzi o jakość wykonania - jest rewelacyjna. Firma ta współpracuje z wieloma profesjonalnymi fotografami, co chyba najlepiej świadczy o jakości ich produktów. Polecam!

Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Cytat Napisał(a) Duszan77 Zobacz post
    jeśli chodzi o firmy, które wykonują fotoksiążki, to mogę polecić http://www.lumabook.pl - doskonała jakość wykonania i pomocna ekipa pracowników - zawsze można zadzwonić i zapytać, jak się jeszcze nie wie "z czym to się je". Ze strony pobiera się darmowy program, wybiera się typ książki i projektuje się z własnych zdjęć - raczej proste. Na początku trzeba spędzić trochę więcej czasu, żeby zaprzyjaźnić się z programem, ale potem już jest prosto. Projekt wysyła się przez internet i potem dostaje się książkę pocztą. :)
    O Boże, kolejny się przypałetał z reklamą .... Mam na to alergię po prostu i u mnie takie wpisy wywołują odwrotny efekt. Polecać chłopcze możesz coś czego sam jesteś użytkownikiem lub klientem, a nie pracownikiem. Wtedy taka ocena jest miarodajna. Jak napisałam, dla mnie to obciach i nie skorzystam z firmy lumabook, chociaż drukowane albumy jako alternatywa do klasycznych podobają mi się.

Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

w porządku. :) u Ciebie takie wpisy wywołują odwrotny efekt - szanuję to. Czasem uczciwsze jest zareklamowanie czegoś z głębokim przekonaniem, niż pozowanie na klienta - nigdy nie wiesz kto jest nim naprawdę, a kto się tylko za niego podaje. Socjotechnika jest dziś w cenie. A najlepszefoto też polecam - jedna z najlepszych firm na polskim rynku moim zdaniem, chociaż głównie w temacie książek na papierze fotograficznym.

I nadal polecam także lumabook.pl - z pełnym przekonaniem. :)

pozdrawiam serdecznie.

Strona 1 z 4 12 Ostatni

Zasady pisania postów