Strona 1 z 2 12 Ostatni
1. do 10. z 14
    Początkująca(y) Avatar moniagab
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Question Plamienie w czasie ciazy ....

Witam .
    Mam na imie Monika razem z rodzinka mieszkam w Anglii , jestem mama 7-letniej Gabrielki i obecnie jestem w ciazy , z czego bardzo sie ciesze bo bardzo chcemy miec drugie dzidzi .Ostatnia miesiaczke mialam 10 grudnia zrobilam kilka testow i kazy wyszedl pozytywnie , dwa tyg temu zaczelam plamic byly to uplawy brazowawe i nie bylo tego duzo wiec na poczatku nie panikowalam, . Tydz pozniej pojawila sie krew tez nie duzo ale pojechalismy juz z mezem do szpitala. Tam oczywiscie na poczatku zrobili test ktory wyszedl pozytywnie , po dlugim oczekiwaniu na lekarza przyszla pani doktor pogniotla mi brzuch , a ze nic mnie nie bolalo wypuscili mnie do domu . Fakt ze dostalam skierownie na skan . Nastepnego dnia pojechalam do szpitala zrobic USG , ale stwierdzili ze jest jeszcze za wczesnie aby cokolwiek powiedziec , i dali mi skierowanie za 2 tyg czyli 30 stycznia , a pierwszy skan mialam robiony 18 stycznia. Pani doktor powiedziala ze czesto zarzaja sie w pierwszych trymestach takie plamienia i jesli nie ma boli nie jest to silne plamienie takie jak przy okresie to nie ma co panikowac .Ale gdyby pojawily sie podobne objawy natychmiast mam przyjechac do szpitala Nie krwawie juz ale ciagle sa te brazowe uplawy czasmi wiecej czasmi mniej , strasznie mnie to niepokoi tym bardziej ze pierwsza ciaze poronilam , bedac z Gabi w ciazy tez byly problemy przez pierwsze 3 mies . bylam na potrzymaniu . Zauwazylam ze tutaj lekarze na luzie podchodza do tego typu problemow co mnie strasznie irytuje , mam caly czas nadzieje ze z moja dzidzia jest wszystko ok i nie moge doczekac sie juz srody chcialabym uslyszczec ze jest wszystko wporzadku . Moze ktoras z Was miala podobne objawy chetnie porozmawiam poradze sie . Pozdrawiam cieplo Monika
    Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

Początkująca(y) Avatar kalia76
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Wink Odp: Plamienie w czasie ciazy ....

Cytat Napisał(a) moniagab Zobacz post
    Witam .
    Mam na imie Monika razem z rodzinka mieszkam w Anglii , jestem mama 7-letniej Gabrielki i obecnie jestem w ciazy , z czego bardzo sie ciesze bo bardzo chcemy miec drugie dzidzi .Ostatnia miesiaczke mialam 10 grudnia zrobilam kilka testow i kazy wyszedl pozytywnie , dwa tyg temu zaczelam plamic byly to uplawy brazowawe i nie bylo tego duzo wiec na poczatku nie panikowalam, . Tydz pozniej pojawila sie krew tez nie duzo ale pojechalismy juz z mezem do szpitala. Tam oczywiscie na poczatku zrobili test ktory wyszedl pozytywnie , po dlugim oczekiwaniu na lekarza przyszla pani doktor pogniotla mi brzuch , a ze nic mnie nie bolalo wypuscili mnie do domu . Fakt ze dostalam skierownie na skan . Nastepnego dnia pojechalam do szpitala zrobic USG , ale stwierdzili ze jest jeszcze za wczesnie aby cokolwiek powiedziec , i dali mi skierowanie za 2 tyg czyli 30 stycznia , a pierwszy skan mialam robiony 18 stycznia. Pani doktor powiedziala ze czesto zarzaja sie w pierwszych trymestach takie plamienia i jesli nie ma boli nie jest to silne plamienie takie jak przy okresie to nie ma co panikowac .Ale gdyby pojawily sie podobne objawy natychmiast mam przyjechac do szpitala Nie krwawie juz ale ciagle sa te brazowe uplawy czasmi wiecej czasmi mniej , strasznie mnie to niepokoi tym bardziej ze pierwsza ciaze poronilam , bedac z Gabi w ciazy tez byly problemy przez pierwsze 3 mies . bylam na potrzymaniu . Zauwazylam ze tutaj lekarze na luzie podchodza do tego typu problemow co mnie strasznie irytuje , mam caly czas nadzieje ze z moja dzidzia jest wszystko ok i nie moge doczekac sie juz srody chcialabym uslyszczec ze jest wszystko wporzadku . Moze ktoras z Was miala podobne objawy chetnie porozmawiam poradze sie . Pozdrawiam cieplo Monika
    Witaj Monika!
    Ja też miałam plamienia w ciąży tylko wtedy mi wyszło na USG że mam łożysko przodujące i do 9 miesiąca musiałam bardzo uwarzać i cały czas miałam mieć cesarkę ale na szczęście dwa tygodnie przed porodem łożysko wruciło na swoje miejsce i rodziłam siłami natury. Zapytaj lekarza o łożysko , czy z nim wszystko ok, i nie bój się ciągnąć lekarza za język bo to oni są dla Ciebie a nie ty dla nich. Tyle ci mogę napisać o moich objawach plamienia , ale może być kilka powodów plamienia o których nie mamy pojęcia. Trzymaj się i napisz jak coś będziesz wiedziała

Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

Mamusie październikowe 07 Avatar MamaNastki
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    6
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Domyślnie Odp: Plamienie w czasie ciazy ....

hey moniagab.
    mialam tez to samo i tez z a granica jestem a dokladnie w szkocji i niestety u ciebie nawet bardziej sie przejeli,ja plamilam tak jak ty i okazalo sie ze pod lozyskiem mam dwa krwiaki ktore same sie usuwaly ale nie moglam nic robic innego tylko lezec i sie nie denerwowac.Zaczelo sie to pod koniec 3-go miesiaca.Takze jak masz mozliwoszc to skonsultuj to z polskim dobrym ginem i pamietaj kazde plamienie a tym bardziej jasna krew w ciazy nto nic dobrego!!!i nie daj im sie zbyc bo mi nie chcieli pomoc i niby zdjecie z usg nic nie przestawialo a moj lekarz przez telefon mi powiedzial co tak na prawde sie dzieje.
    powodzenia i zero stresu.A jak by co to bierz trzy razy dziennie no-spe.
    Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Witam .
    Dziekuje Wam za porady , jutro o 10 mam miec robiony skan , a z tym plamieniem u mnie teraz to jest roznie bo w jeden dzien nic nie ma , na drugi troszke . A co nospy lyka ja ale tylko tak doraznie . Caly czas biore kwas filiowy , witaminiki i zelazo . Jeszcze raz dziekuje jutro dam znac co wyszlo na usg . Pozdrawiam Monika
    Monika
    Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    6
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Post Odp: Plamienie w czasie ciazy ....

z tym plamieniem jest roznie ale jest niebezpieczne naprawde!to czekam jak tam po usg i daj znac szybciutko jak juz bedzie po.trzymam kciuki,bedzie ok
    Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Witam .
    Dzis stwierdzono u mnie na 100% ciaze , malenstwo ma 6 tyg i az 4 mm dlugosci bije mu serduszko , jest wszystko ok nie powinnam sie niczym martwic , a palmienie lada dzien powinno minac. Pani doktor bardzo dlugo i strannie robila mi usg az momentami martwilam sie ze moze cos jest nie tak , ale upewniala mnie ze nie ma zadnych powodow do niepokoju . Z tego co slyszalam na temat opieki medyczniej w Anglii to moge powiedziec ze trafilam na solidna lekarke bo nawet dala nam swoj nr tel i powiedziala ze mozna do niej dzwonic gdyby cos dzialo sie niepokojacego , wszystko nam bardzo dlokladnie wyjasnila, wiec jest o wiele spokojniejsza . Pozdrawiam Monika
    Monika
    Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    6
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Super Monia to gratuluje serdecznie i dzieki Bogu jest w porzadku wszystko i bardzo sie ciesze ze trafilas na wspaniala pania doktor.bede trzymala kciuki w takim razie i powodzonka.To mozecie spokojnie wybierac imiona dla dzidzi
    Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Witaj .
    Bardzo dziekuje , strasznie sie ciesze a imona juz wybrala moja cora jesli bedzie miec siostre bedzie Martynka a braciszek Dawidek i pewnie tak zostanie , dzis byla z nami na usg widzialam ze bylo to dla niej wielkie przezycie i tez sie strasznie cieszy bo juz dawna chciala miec rodzenstwo . A jak Twoj skarb sie miewa i ile juz ma ?? Pozdrawiam
    Monika
    Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    6
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

hej Monia moj skarbek ma juz badz tylko trzy miesiace i dwa tygodnie, ma sie dobrze i w koncu zasnela.
    Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

Początkująca(y) Avatar -Asiunia-
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Smile Odp: Plamienie w czasie ciazy ....

Witam wszystkie mamy :) Jestem w 20 tygodniu ciązy, to moja druga ciąza i trafiłam tu do Was, bo od 3 dni mam brązowe plamienia, w środe było ich malutko i to tylko popołudniu jednorazowo, wczoraj mniej i dzisiaj jeszcze mniej, codziennie mniej więcej o tej samej porze ok. 18. Czy to możliwe, że po wysiłku albo po dżwiganiu dziecka, bo w środę ( wtedy kiedy miałam pierwszy raz plamienie ) to miałam intensywny dzień i trochę dżwigania. A czy możliwe sa plamienia po seksie oralnym, że po orgażmie są plamienia??? już sama nie wiem, a najgorsze, że wizyte u polskiego ginekologa mam dopiero w czwartek, to był pierwszy dostępny termin, bo u irlandzkiego lekarza dopiero w środę bo jest na wakacjach :( dodam, że nic mnie nie boli, nie piecze nie sedzi....kompletnie nic.....także któraś z Was tak miała w 20 tc, jesli tak to co lekarz powiedział. Dzięki z góry za wszystkie odpowiedzi.
    Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

Strona 1 z 2 12 Ostatni