Strona 1 z 2 12 Ostatni
1. do 10. z 12
    Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Domyślnie Do usuniecia :)

witam mam pytanie jesli ten wątek się powtarza to bardzo przepraszam ale musze o to zapytac...
    napewno są tu zony wojskowych...
    powiedzcie kochane jak to jest z tymi mieszkaniami dla wojskowych...
    moj mąż własnie (po raz drugi) idzie do pracy do wojska... dowiedzielismy sie wczoraj ze jest mozliwosc ze dostaniemy mieszkanie. tylko jakos mi sie wierzyc w to niechce.
    kiedys mąż pracował w wojsku 250km od domu i zdecydowalismy sie na wynajem mieszkania w szczecinie ale niestety te opłaty nas przerosły mianowicie 1000zł sam wynajem +opłaty. wiec mąż zrezygnował z pracy i wrocilismy do tesciów.
    Teraz znów bedzie pracował w wojsku ale 100km od domu.
    dodam tylko ze jest starszym szeregowym. brat mojej przyjaciółki miał dostac mieszkanie ale ze kupił wczesniej teraz wojsko spłaca mu kredyt... jak to jest? czy st. szeregowi moją szanse na mieszkanie? bardzo proszę o odpowiedz
    pozdrawiam Aga
    Ostatnio edytowane przez agnieszka2308 : 1-09-2010 - 21:18

Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Domyślnie Odp: Praca w wojsku= mieszkanie???

My dostaliśmy z wojska pieniądze. Mają konkretne normy na członka rodziny. Ale o spłacaniu mieszkania nie słyszałam.

Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

spłacają kredyt mieszkaniowy... brat przyjaciółki ma zaciagniety kredyt i rata wynosi 690zł miesięcznie na 40lat! i wojsko mu go spłaca!!!!
    Ostatnio edytowane przez agnieszka2308 : 1-09-2010 - 08:38

Fan(ka) Avatar marzenka21
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    3
    Dziękuję (Otrzymane)
    682
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0
    Osiągnięcia Żywa legenda forumZ pewną  taką nieśmiałościąPierwsza rocznica! Otwieram szampana

no my tez teraz czekamy na kase z wojska za mieskzanie,ale o splacaniu kredytu nie mialam pojecia.
    niby takie mieszkanie nalezy sie kazdemu wojskowemu niewazne czy ma rodzine czy nie,my mmay tez swoje wlasnosciowe mieszkanie ale z wojska tez sie nalezy,

mama Kasieńki Avatar natasza-182
    PierwszaDrugaTrzecia
    Wpisów do bloga
    1
    Dziękuję (Dane)
    5
    Dziękuję (Otrzymane)
    3
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Co wy za bzdury piszecie, nie ma czegoś takiego jak spłacanie kredytu. Jest świadczenie mieszkaniowe, które zależy od kilku czynników. Ale o spłacie nie ma mowy. Ktoś was w błąd wprowadza. A jeśli chodzi o mieszkania to też zależy od tego czy na danym terenie wszyscy mają już zapewnione mieszkania, którzy są w kolejce. Jak macie jakieś pytania odnoście mieszkań to poczytajcie ustawy na stronie WAM-u. A nie bzdury piszecie.

Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

hej troszkę spokojniej co sie unosisz! bzdury to ty piszesz! Założyłam ten wątek po to to by sie czegos dowiedziec na ten temat a nie po to zebys na mnie krzyczała!
    a co do spłat kredytów to jestes troszkę zle poinformowana ustawa weszła w lipcu tego roku! wystarczy złozyc odpowiedni wniosek, nie podnos głosu bo nie jestes wszechwiedzaca! brat przyjaciółki pracuje w warszawie w jednostce reprezentacyjnej.
    nie unos sie nie chcesz to nie odpisuj wątek założyłam po to aby sie czegos dowiedziec a nie po to zeby ktos wpierał mi swoje racje na siłe żegnam

ps cos dla ciebie :
    http://wyborcza.pl/1,75478,8075041,W..._mieszkan.html
    Ostatnio edytowane przez agnieszka2308 : 31-08-2010 - 23:13

PierwszaDrugaTrzecia
    Wpisów do bloga
    1
    Dziękuję (Dane)
    5
    Dziękuję (Otrzymane)
    3
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

gdybym się unosiła to bym pisała WIELKIMI LITERAMI!!!!!

Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

nie ma nikogo kto sie na tym zna??

PierwszaDrugaTrzecia
    Wpisów do bloga
    1
    Dziękuję (Dane)
    5
    Dziękuję (Otrzymane)
    3
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Mam daleko do Warszawy ale na necie znajdziesz: https://www.wam.net.pl/akty_prawne/
    Na tej stronie jest ustawa o zakwaterowaniu (plik pdf do pobrania) :https://www.wam.net.pl/pliki/akty_pr...1282911664.pdf
    interesuje cię świadczenie mieszkaniowe (plik pdf do pobrania) :https://www.wam.net.pl/pliki/akty_pr...1279110290.pdf
    Załóżmy , że twój mąż pracuje w Szczecinie w linku powyżej znajdziesz, że świadczenie mieszkaniowe dla Szczecina wynosi 900zł brutto (ok 750 na rękę) czy jesteś w stanie znaleźne mieszkanie w Szczecinie, którego rata kredytu będzie wynosiła 750zł??
    Załóżmy , że twój mąż pracuje w Wałczu w linku powyżej znajdziesz, że świadczenie mieszkaniowe dla Wałcza wynosi 360zł brutto (ok 290 na rękę) czy jesteś w stanie znaleźne mieszkanie w Wałczu, którego rata kredytu będzie wynosiła 290zł??

Jako żona żołnierz powinna się domyślać, że prasa nie zawsze pokazuje realia wojska. Nie unoszę się ale informuje, bo dość często ktoś komuś coś na opowiada a później ludzie myślą jak to wojskowi mają dobrze.

Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

No np w szczecinie gdy chcielismy kupic mieszkanie rata wynosiła 880zł miesięcznie na 40lat (46m kw) jeśli twoja rata kredytu jest wyzsza reszte musisz dopłacic ze swojej kieszeni ale to chyba lepsze powiedzmy zamiast płacic 900zł płacisz tylko 200zł za mieszkanie prawda? brat mojej przyjaciołki płacił miesięcznie 800zł a teraz po wejsciu w zycie tej ustawy płaci 90zł czyli grosze takze nie sugeruje się gazetami tylko tym co wiem od kolegów męża oraz od znajomych ktorzy pracują w wojsku..
    My własnie dzis przeszlismy sie popytac i mąż po 3 miesięcznym okresie próbnym wynajmie mieszkanie od znajomych (800zł) a wojsku spłaci mu 740zł z tej sumy. i kazdy bedzie zadowolony :)

WSZYSTKO JUŻ WIEM WĄTEK MOŻNA ZLIKWIDOWAC :)
    Ostatnio edytowane przez agnieszka2308 : 1-09-2010 - 21:17

Strona 1 z 2 12 Ostatni

Zasady pisania postów