reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent na dzień dziecka

Poldka

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
1 Kwiecień 2015
Postów
117
Moja córcia ma 7 miesięcy i chciałabym jej coś kupić na dzień dziecka. Myślę nad :
- huśtawką taką ogrodową, kubełkową,
- drewanianymi klockami albo takim małym stoliczkiem drewnianym
- jeździk pchacz (z myślą o przyszłości :)),
- interaktywnym misiem.

Czym najchętniej bawią się wasze 7 miesięczniaki? Sprawdziła się któraś z wymienionych zabawek?
 
reklama
Wiem , że temat już nie ważny , ale świetną zabawką interaktywną dla niemowlaka 6m+ jest szczeniaczek uczniaczek , lub też siostrzyczka szczeniaczka uczniaczka z fishera . Polecam
 
Moja córcia ma 7 miesięcy i chciałabym jej coś kupić na dzień dziecka. Myślę nad :
- huśtawką taką ogrodową, kubełkową,
- drewanianymi klockami albo takim małym stoliczkiem drewnianym
- jeździk pchacz (z myślą o przyszłości :)),
- interaktywnym misiem.

Czym najchętniej bawią się wasze 7 miesięczniaki? Sprawdziła się któraś z wymienionych zabawek?

Mysle, ze jezdzik jest najlepsza opcja, bo i ta k w koncu bedziesz musiala to kupic :) i na pewno sie ucieszy z nowej zabawki, ktora daje zupelnie nowe mozliwosci :)
 
Nam od kiedy pamiętam towarzyszy Miś podróżnik z Chicco. Syn już co prawda starszy, ale dzięki niemu umie już kilka słówek po angielsku i do dziś się z nim nie rozstaje , szczególnie nie wyobraza sobie spania bez ulubionego przyjaciela.
 
Do góry