reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent na roczek

reklama
moja corcia dostala ten pchacz (taki sam jak wkleilas) i szczerze polecam. Moja corcia chetnie sie bawi choc na poczatku miala problemy z "pchaniem" go, ale szybko sie nauczyla. Polecam!
 
a ja uparcie wszystkim polecam Garnuszek na Klocuszek. Dla mnie rewelacja. Półtora roczny synek mojej koleżanki dostał to ode mnie na pierwsze urodziny i jeszcze Mu się nie znudził.
 
Wg mnie hipcio szybko sie znudzi. Pchacz duzo fajniejszy.:tak:

Moja mala dostala na roczek SUPER!!! KRZESEŁKO UCZYDEŁKO FISHER PRICE (258139534) - Aukcje internetowe Allegro i to jest jedyna zabawka, ktora jest w stanie zainteresowac ja dluzej niz 10 min. Polecam!
Kolezanka chwalila tez SUPER!!! WARSZTAT Z NARZĘDZIAMI FISHER PRICE ! (258115443) - Aukcje internetowe Allegro

A jak czesto tata Adasia daje mu prezenty? Bo moze warto pomyslec o czyms na dluzej- np. jakis rowerek albo samochod na akumulator.
 
Prezentow nie robi wogole...

Tez myslałam o tym krzeselku albo o takim warsztaciku, ale mieszkam w bloku, w 3 pokojowym mieszkaniu, z babcia i rodzicami... Z dasiem zajmujemy najmniejszy pokojik wiec nie ma mowy zeby gdzies wstawic takie zabawki :(...
A u rodzicow w pokoju tez juz jest graciarnia, bo stoi wozek i pelno innych zabawek adasia :(
 
Tata Adasia stwierdzil ze mam malemu wybrac prezent za 300 zł lub wiecej a on mu go kupi na roczek...


Myslalam o ktorejs z tych rzeczy bo co innego?

A moze macie jakies inne pomysły? Doradzcie!
6 - Hipcio - Klockowy Łakomczuszek FISHER PRICE (258516721) - Aukcje internetowe Allegro


Fisher Price Pchacz Chodzik + Klocki NOWOŚĆ Gwar (257873404) - Aukcje internetowe Allegro
My mamy taki chodzik pchacz,ale firmy Playskool.Kuba go uwielbia ,a ma dopiero 9 miesięcy,myślę,że do roczku juz nie będzie potrzebny.Ale jest to super sprawa do nauki chodzenia.
Polecam uczoną słuchaweczkę Fishera i Szczeniaczka Uczniaczka.Poza tym
Motocykl policyjny - bujak 1592, Little Tikes / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci
Pony na biegunach 710010, Berchet / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci
 
reklama
Ja bym prezent uzależniła od ruchliwości dziecka. Więc jeżeli umie samodzielnie chodzi to najlepsze są rowerki np:
Rowerek Boby Delux - MillyMally - TuTuTu - ubranka dla dzieci i niemowląt, artykuły dziecięce, sklep internetowy

a jeżeli jeszcze nie jest stabilne w pionie to pewnie coś takiego :
edukacyjne - Interaktywny Piesek Fred - Tiny Love - TuTuTu - ubranka dla dzieci i niemowląt, artykuły dziecięce, sklep internetowy

a że masz 300 zeta do wydania to dołóż fajnych książeczek i coś muzycznego maluchy to uwielbiają!
 
Do góry