reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent na roczek

reklama
ja ostatnio kupowałam na roczek właśnie pchacz,bo wiedziałam że koleżanka chciała kupic dziecku,trafiony prezent, lepszy niż chodzik,uczy dziecko chodzić i jest jednocześnie zabawką fajna sprawa, ja kupiłam ERGO GYM warto porządna zabawka
 
bardzo fajny pomysł z tym chodzikiem, model, o którym mówisz to z chicco? ja jeszcze bym polecała wszelkiego typu pchacze itp.
 
Dziewczyny pamiętajcie, że teraz jest ta wielka loteria mattel, czyli jak kupicie jakąkolwiek ich zabawkę - czyli z Fisher Price też, to możecie grać. na listdomikolaja.pl , tylko nie wyrzucajcie paragonów. ale i tak je pewnie trzymacie do gwarancji. a szkoda nie skorzystać, skoro tyle zabawek przed świetami dają :):-D
 
czasem wystarczy kupic mala rzecz a cieszy, moja Zosia dostala m.in. na gwiazdke aparat fotograficzny taki: n_a073649_001.jpg i jest mega zadowolona. Sama tez polecam zabawke bo na wiele fajnych i pomyslowych funkcji. :)
 

Załączniki

  • n_a073649_001.jpg
    n_a073649_001.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 109
reklama
Do góry