reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry neurolog dziecięcy w Rzeszowie

reklama
w rzeszowie najlepsza jest dr watrobska. spokojnie mozecie uderzac do niej. przyjmuje w poradni przy szpitalu na lwowskiej. ale dostac sie do niej ciezko. b dlugie terminy oczekiwania. przewaznie na poczatek ludzie uderzaja prywatnie. na konopnickiej, potem ze skierowaniem od swojego lekarza przyjmuje na dniach. dostajecie skierow na badanie . oczywiscie jesli jest problem. ale przewaznie ona zawsze wymaga badan a potem sie okazuje co dalej. takze polecam.
 
Skoro mówicie tutaj na forum juz o Warszawie, to w sumie niedaleko- bo w Krośnie przyjmuje dr Wołejsza. Ja byłam u niej z córką. Przyjmuje prywatnie na ul. Korczyńskiej, za wizytę płaciłam 70zł(3 lata temu). Jest konkretna, w gabinecie długo z rodzicami rozmawia i wychodząc ma sie takie wrażenie,że nie wyrzuciło sie pieniędzy w błoto. Mam też porównanie, bo to nie jedyny neurolog u którego byłam, szczerze polecam.
 
idac ta droga
to slyszalam ostatnio ze najlepszym neurologiem dzieciecym na poludniu jest dr Dudzinska gdzies na slasku, chyba w Chorzowie
 
Ja korzystam z Lublina i tam polecam Dr n. med. Renata Koncewicz, przyjmuje
Zapisy od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30 pod numerami tel.:
81/53 71 333
81/53 71 334
lub osobiście w budynku Domu Małego Księcia ul. Lędzian 49 lublin


Tam są wszyscy lekarze z powołania i dzięki tej pani doktor wiem co jest mojemu dziecku leczę go 1 rok.
Zaznaczam że mam dziecko autystyczne z padaczką.

 
Ja nie polecam dr Watrobska byłam u pani doktor na kasę chorych wydała zaświadczenie że dziecko jest zdrowe więc, nie dała skierowania na żadne badania. Gdy okazało się że jest coraz gorzej znalazłam w lublinie neurologa i okazało się po badaniu EEG ma padaczkę.
 
reklama
Do góry