reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

Iwcik28

Mama Maksia i Lenki
Dołączył(a)
26 Styczeń 2010
Postów
1 423
Miasto
Rzeszów
Witam
Jestem mamą już 6 latniego Maksymiliana i oczekuje nastepnego z niecierpliwoscią , mieszkam 30km od Rzeszowa mala miejscowość Błażowa może ktoś wie gdzie to jest.... ale chętnie poznałabym nowe osoby które lubią poklikac , ciąża jest czasem gdzie kobieta chciałaby czasem powiedziec wiele rzeczy osobie trzeciej a nie koniecznie musi być to mąż lub ktoś z rodziny
Mamuśki piszcie skąd jesteście może warto załapać nowe znajomości .
Przejdziemy razem przez ten okres oczekiwania na nasze pociechy:-)
Mamuski łączmy się ....czyżby nie było na tym forum nikogo z podkarpacia??????
Odzywajcie sie i piszcie o wszystkim:-):-):-)
 
reklama
Witam.jestem z podkarpackiego,kojarzę Twoją miejscowość.Ja mieszkam nie daleko Mielca,to jest znowu w drugą stronę od Rzeszowa.pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Witam wkońcu ktos jest ja czesto bywałam w Mielcu mam tam rodzinke dalsza ale lubiałam do nich jezdzic a w kolbuszowej to jezdziłam do urzedu pracy :-D:-D:-D no a na Siedlance jakies z 9 lat temu bawiłam sie na dyskotekach moze ty tez tam bywałas ????????Pozdrawiam
 
witam mamuski z rzeeszowa!!!!
ja jestem lidka i jestem mama 3 kochanych dzieciaczków,6-latka krystanka i 10-miesiecznych blizniaków alana i mikołaja.
cos nas mało na forum?:-(
mam nadzieje że fajnie nam sie bedzie rozmawiało!
pozdrawiam gorąco!!!!!!!!!!!:-)
 
Witam super tu sie dopiero rozwijamy ale mam nadzieje ze za niedługo bedzie nas wiecej , wkońcu jakaś mama z rzeszowa bo juz myslałam ze w rzeszowie mamuski nie uzywaja forum , ja osobiscie codziennie zaglądam tu i patrze czy ktos sie pokaze takze ciesze aie ogromnie no i witam serdecznie mamusie blizniaków ,, boże ja to takie mamy podziwiam napisz kochana jak ty radzisz sobie z taką gromadką bo ja sobie nie wyobrazam dwoje małych dzieci razem :-):-):-)

Jedno płacze drugie płacze a tu tylko jedna para rąk:-):-):-)

Pozdrawiam serdecznie:happy::happy::happy:
 
fajnie by bylo jak by nas bylo wiecej ale sie rozkreci(mam taka nadzieje)
a ja jak sobie radze z blizniakami?daje rade- nie mam wyjscia!!!!!!!!!!!!!prawda jest taka że mam wspaniałego meza który tylko jak może to mi zawsze pomaga.ale teraz to i tak jest duzo lepiej niz na poczatku,mineły kolki,wiecej teraz sie bawia i ogulnie nawet sa grzeczni ale czasem potrafia dac mi w kosc!!!!
pozdrawiam-buziaczki!!!!!!!!!!!
 
Niestety ja nie jestem z Rzeszowa:no: Mieszkam natomiast 50 km od tego miasta bo w okolicach Stalowej Woli może wiecie gdzie to jest? Pozdrowionka:-)
 
jasne że wiem gdzie to jest!!!!!
ale nic nie szkodzi ze nie mieszkasz w rzeszowie.
napisz nam cos o sobie?
witamy na naszym forum!!!!
pozdrawiam
 
Narazie jestem na forum od niedawna.Mam 33lata i jestem mamą 12-letniego Kamila i 3-letniej Marlenki.
 
reklama
Lidka normalnie podziwiam cie ale supe ze mąż ci pomaga bo ja niestet nie ogłam liczyc na męża pomoc gdyż niestety ma taką prace ze żadko jest w domu:-:)-(

Anek normalnie witamy witamy my sie tu rozkrecimy ja również wiem gdzie to jest jezdziłam do stalowej woli na bazar bardzo czesto tak gdzies z 8 lat temu mieszkałam wtedy w woli rusinowskiej a na wilcza wole jezdzilam sie kąpać:-D:-D:-D:-D
Ja też nie mieszkam dokładnie w rzeszowie tylko 30km od ale chodzi o to z amy wsumie nie daleko do siebie i moze kiedy uda sie nam na jaką kawe z dzidziulkami sie wybrac jak bedzie ciepło:-):-):-)
 
Do góry