Strona 337 z 359 Pierwszy 327336337338347 Ostatni
3 361. do 3 370. z 3582
    Fan(ka) Avatar Rena28
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    46
    Dziękuję (Otrzymane)
    48
    Lubi (Dane)
    1
    Lubi (Otrzymane)
    3

Domyślnie Odp: Mamuśki z Rzeszowa i okolic

http://www.medigo.pl/nowotwory-twoje...statnia-podroz

to dla poglebienia wiedzy jak wyglada umieranie na raka...szkoda ze nie wiedzialam wczesniej u taty wygladalo to dokladnie tak jak opisane kropka w kropke...zaluje ze nie wiedzialam bo odkrylam cos czego pielegniarki albo nie wiedzialy albo nie powiedzialy ze jak umierajacy nie rusza powiekami czyli sila rzeczy oczy sa suche czuje dyskomfort i przeszkadza mu to w spokojnym odchodzeniu to trzeba je nawilzac my dostalismy tylko taka szpatulke ze szmatka do zwilzania ust soli fizjologicznej nam nie dali do konca tate nic nie bolalo nie potrzebowal nawet morfiny tyle co po tym zabiegu nie wymiotowal choc lekarz mowil o strasznych wymiotach...za to trzeba dziekowac Bogu...siostra w niedziele dostala pierscionek zareczynowy chcieli wieczorem tatowi powiedziec ale pojechala do niego inna siostra bo stwierdzila ze w poniedzialek powie i tez bedzie no i nie zdazyla... w ta niedziele moj przyszly szwagier poprosil moja mame o reke siostry (to byla taty ulubienica bo najgrzeczniejsza z corek no i dlatego ze ona urodzila sie w tym samym dniu kiedy zmarla taty mama no i z utesknieniem oczekiwal odpowiedniego kandydata dla niej i bylby przeszczesliwy z takiej wiadomosci)wiecie zastanawiam sie czemu on nie mowil nigdy ze czegos nie doczeka jak dowiedzial sie ze jestem w ciazy to mowil ze bedzie kolysal wnuka itp co by sie nie wydarzylo to nie mowil ze a ja i tak nie dozyje...

wiecie patrzenie na to ze ktos umiera a my nic nie mozemy zrobic to jest koszmar...wspomnienia tych dni sa jeszcze tak swieze ze to one wyciskaja najwiecej lez i wcale nie jest latwiej i ja duzo rzeczy nie wiedzialam bo mama nie chciala mnie denerwowac a teraz powoli wyrzuca z siebie te rozmowy z lekarzami (normalnie tych lekarzy to bym rozstrzelala za te slowa niektore bo np taty lekarka nie bede mowila po nazwiskach potrafila powiedziec mamie tak kiedy ona chodzila i prosila o pomoc zeby cos jeszcze dla taty zrobic po tej zoltaczce jakies badania czy cos a ona jej mowi tak: no wie pani mysmy panu Aleksandrowi i tak juz tyle zycia przedluzyli ze teraz prosze sie cieszyc kazdym dniem...inny lekarz kazal tatowi czekac az zoltaczka spadnie do pewnego poziomu dokladnie 1,2 bilirubina to beda cos robic wiec tata czekal i czekal blagal codziennie o badania sprawdzanie poziomu bilirubiny a potem jak mama poszla znow do tej jego lekarki to ona mamie mowi tak: teraz to juz nie ma znaczenia czy bilirubina bedzie 1,2 czy 5,5 to i tak juz sie nic nie da zrobic...przeciez to jest psychiczne znecanie sie nad pacjentem i jego rodzina czy to nie mozna delikatnie? wiecie jak ja teraz slucham jak mama takie rzeczy opowiada to ja nie wiem skad ona taka sile ma ze jeszcze wogole normalnie funkcjonuje...

Filipkowa mama witaj mozna rzec ze jestesmy sasiadkami ja jestem z Sedziszowa Mlp. takze niedaleko mieszkamy

nie wiem czy to pogoda czy cos innego ale normalnie moja Milena codziennie po poludniu pada spia obydwoje z Piotrkiem tak do 3 godz a ja mam cisze i spokoj hmmm mam nadzieje ze pogoda a nie jakas choroba
    Ostatnio edytowane przez Rena28 : 27-06-2013 - 15:49

Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    2
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Rena28 czy mogę jakoś zobaczyć Twoje zdjęcie? Pochodzę z Sędziszowa Młp. :) Po wyjściu za mąż zamieszkałam w Kamionce, tak więc może się znamy...?

Fan(ka) Avatar Rena28
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    46
    Dziękuję (Otrzymane)
    48
    Lubi (Dane)
    1
    Lubi (Otrzymane)
    3

na facebooku jestem albo na nk na priv Ci moge wyslac dane to na facebooku mnie znajdziesz czy sie znamy moze? ja w sedziszowie mieszkam od niecalych 5 lat ale w sumie pracuje w sedziszowie od chyba 7 lat wiec calkiem mozliwe

Fan(ka) Avatar Aylin
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    2213
    Dziękuję (Otrzymane)
    1852
    Lubi (Dane)
    53
    Lubi (Otrzymane)
    47
    Osiągnięcia Z pewną  taką nieśmiałościąŻywa legenda forumPierwsza rocznica! Otwieram szampana

madziorka - cale lato w pracy niestety. Nie mam urlopu na roztrwonienie ot tak sobie. Urlop planujemy we wrzesniu z nuną

filipkowa - witaj - wiem gdzie kamionka :)

Rena - nie wiem co ci powiedzieć - trzymaj się. Kiedys ból będzie mniejszy

Wdrożona(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    1
    Dziękuję (Otrzymane)
    15
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Hejka:) Pozdrowienia dla Wszystkich:)
    Filipkowa od poniedziałku bede z moją córeczką, która tez ma roczek i 2 miesiace w KAmionce kilka dni:) Może sie jakoś zmówimy:)?

Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    2
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Odpisałam Ci priv :)
    Może któraś jeszcze wpadnie do Kamionki? :))

Fan(ka) Avatar Rena28
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    46
    Dziękuję (Otrzymane)
    48
    Lubi (Dane)
    1
    Lubi (Otrzymane)
    3

heh bardzo chetnie ale z dzieciakami a zwlaszcza z moim piotrkiem to zaden wypoczynek nad woda bo to takie ziolko ze masakra pod blokiem ciezko dogonic

u nas dzis dzien zlecial mega szybko rano bylam zrobic badania bo gin we wtorek potem zaliczylam na szybko szmatki bo nie mam za bardzo w czym chodzic teraz a znalezc cos ciazowego czarnego to w sklepie nawet ciezko a ceny takie ze glowa boli wiec sie udalo znalazlam spodnie ciazowe nawet 2 pary(nie uwierzycie ale zamiast tyc chudne bo rozmiar mniejszy nosze niz przed ciaza co stres robi z czlowiekiem )jeszcze sukienka byla taka jaka szukam ale juz mi zabraklo kasy a potem z siostra do fryzjera wiec wpadlam do domu szybko dzieciaki ubralysmy i dawaj przy okazji sie scielam bo to siostra moja glownie chciala no i Piotrka tez za 10zl 2 glowy to wiecie jak za darmo potem na zakupy i odwiezc siostre do domu bo wlasnie odjechala do pracy trafila sie jej praca nad morzem w hotelu jako kelnerka na cale wakacje z kolezanka pojechaly a ze miala jechac do niemiec na truskawki to wybrala prace tutaj bo jak ktos byl na zbiorach za granica to wie jak tam ciezko a tu bedzie prawie na miejscu i pod opieka wujka tej kolezanki wiec mama bedzie spokojniejsza a Milenka zostala u babci mama chciala zeby zostala dla mnie to wygodniej a dla mamy zawsze bedzie miala zajecie i bedzie miala z kim spac wiec teraz ja tam chetnie zostawiam bo widze ze jej choc troszke ta pustke wypelnia ma sie do kogo przytulic...

brat dzis mial wyniki z matury no i dumna z niego jestem bo zdal superowo mial srednio ok 90% z hakiem z kazdego przedmiotu swiadectwo mial z paskiem wiec dostanie sie na studia nie bedzie problemem...
    Ostatnio edytowane przez Rena28 : 28-06-2013 - 18:49

Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    2
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Rena28 co trzy niańki to nie jedna :) Wpadnij do Kamionki jak będzie pogoda, poznamy się, dzieci wyhasają na placu zabaw. Mój Filip też jest nieezły łobuziak, ale jeszcze daję radę :))

Fan(ka) Avatar Rena28
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    46
    Dziękuję (Otrzymane)
    48
    Lubi (Dane)
    1
    Lubi (Otrzymane)
    3

hehe nie znacie mozliwosci mojego Piotrka on sie nadaje do chodzenia na smyczy jak piesek wystarczy go odpiac z wozka a ten daje dluga i ucieka nie ogladajac sie za siebie no i tak ucze go chodzic za reke bo tez nie umie tylko woli sam uciekac mamie a ja nie mam sily za nim latac po placu zabaw to tez biega najlepiej pod hustawki jak sie ktos hustawiec szaleje u babci na podworku z wujkamioni maja wiecej sily niz ja poza tym wtorek mam wizyte u gina i musze w przyszlym tyg uderzyc na szpital na konsultacje z tym wedzidelkiem Piotrusia...zabieram mu smoczek w dzien to zaczyna cos po swojemu paplac powoli bo powoli ale moze cos zacznie mowic wiecie moj Piotrek poltora roku skonczyl ale to jest kolos wazacy 14kg ze wzrostem 93 cm
    Ostatnio edytowane przez Rena28 : 28-06-2013 - 22:47

Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    2
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Mój Filipek ma 14 miesięcy i waży 12,5 kg :D A ubranka nosi tak na 80/86/ Także niewiele mniejszy. A mówi tylko mama, tata, niania i nana. Tyle. I to jak go najdzie, bo tak to nie mówi nic, tylko mmm... i yyy..... :))

Zasady pisania postów