reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

Rena a jaki ty masz rozmiar? Bo ciazowe ciuchy mam i mogę ci pożyczyć. Spodnie za długie będą ale mam 2 spódnice i sukienkę sztruksowa.
 
reklama
filipkowa.mama Filipek przeuroczy:tak::tak::tak: a ja faktycznie Ciebie nie kojarze a pamiec do twarzy mam swietna:-D:-D co do Kamionki to ja mam zle wspomnienia z ogniska stamtad niecale 2 lata temu:no::no::no::no: z imprezy firmowej meza:-D:-D:-D co do mojego giganta to my rozmiar 2-3 lata juz nosimy wiec juz na 98 cm...w sumie to niewiele mniejszy jest od Milenki...

Aylin wychodzi na to ze moj rozmiar teraz to 40 spodni mam juz zapas sukienka dzinsowa jest a spodnicy szukam takiej na gumce a nie typowo ciazowej co by potem po ciazy miec co zalozyc bo kupie wsio ciazowe i co potem zaloze? wiec kupuje takie rzeczy zeby do przyszlego czerwca moc je zalozyc...ale dziekuje za propozycje

aha poklocilam sie z mezem bo dawno sie nie klocilismy a wkurzyl mnie juz ze nie wytrzymalam i wyrzucilam z siebie co mi na sercu lezalo i ostro bylo bo dzieci nie slyszaly- sasiadzi na pewno ale co tam-no i co wyszlo na to ze egoistka jestem bo nie pozwalam mezowi po pracy calymi wieczorami spac(ostatnio przychodzi do domu zjada obiad i spi dzis tez zamiast mi pomoc to kanapa i telewizor no i piana sie wylala) i mam zakaz odzywania sie do niego:tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Rena28 nie daj się mężowi, im się wydaje, że pracują nie wiadomo jak ciężko i potem to tylko lenistwo im się należy. A my to co? Dom, dziecko, gotowanie, pranie, sprzątanie! I nie 8 godzin dziennie, tylko 24/dobę!
Uwierz, też to przechodziłam, ale walczyłam, walczyłam i pomału myślę, że osiągam swoje zamiary. Co prawda mąż teraz dostał pracę, gdzie wyjeżdża w miesiącu na ok. 2 tygodnie, ale jak wraca to mi pomaga, zajmuje się małym, żebym ja mogła choć spokojnie poprasować. Bo wcześniej to się wykręcał, że on całe 2 tyg ciężko pracował to teraz mu się należy święty spokój. O nie, nie. Walcz, bo na pewno Ci się uda! :))
 
filipkowa.mama uwierz przy jednym dziecku to jest pikus 2 to jest wyzwanie a niedlugo bedzie 3szt juz jestem strzepkiem nerwow a maz zamiast mnie uspokoic to dorzuca wegla do pieca no i kwestionuje moje metody wychowawcze co mnie doprowadza do furii....ja z nim walcze juz bardzo dlugo ale ilez mozna? czy to zawsze ma byc wywalczone? nie mozna tak samemu od siebie? dzis niewytrzymalam i wzielam cos na uspokojenie zeby kolejnej afery nie robic przy Milence za duzo to mnie wszystko kosztuje...
 
Rena28 mimo wszystko bądź silna i nie daj się prowokować. Oddychaj głęboko, nie daj się zdenerwować, teraz musisz o siebie dbać i Twój mąż powinien o tym wiedzieć i nawet ze względu na ciążę powinien Ci ustępować na każdym kroku!
 
Rena o to niezle sobie mezus zyje hehe ktora z nas nie marzy czasem o wylozeniu nog i drzemce w ciagu dnia? hehe
ale podczas drzemki Olafa szkoda mi czasu na spanie, lepiej wykorzystac to dla siebie, albo cos ogarnac na szybko w domu nie?

ja uwazam, ze tatusiowie maja prace, czyli odskocznie i wypoczynek od dzieci i domu, wiec po powrocie nie ma juz laby hehe
choc A 2 razy w tyg ma swoje zajecia, ale to glownie jak dzieci spac polozy,
na szczescie ja nigdy nie musialam walczyc z nim o opieke nad chlopakami
wrecz moj maz po powrocie zyje tylko dziecmi, glownie absorbujacym i malym Olafem hehe
a ja mam juz w tym temacie "wolne"

no ale Olaf szaleje za tatusiem, i jest jego oczkiem w glowie wiec jakze moglby go ignorowac hehe
Leon tez mial taki okres, ale to juz duzy chlopak i sam po podworku biega.. aczkolwiek mowi ze chcialby byc czasem tylko z tata
i nad tym tez trzeba popracowac, bo dzieci potrzebuja kontaktu na wylacznosc rowniez
tyle z Olafem i praca to z czasem ciezko, ale zwroce na to szczegolna uwage, zeby czegos w tym pedzie nie zaniedbac

na razie Leonek jest u dziadkow
my dzis wrocilismy i chyba pora sie polozyc
bo wczoraj mocno pobalowalam u tesciow z rodzinka hehe

pozdrawiam
pa
 
Hej dziewczyny, filipkowa mamo - witaj! Ja mam 15miesięcznego synka więc pewnie nadają na tych samych falach - trzeba się spotkać:) A pochodzę z okolic Kolbuszowej.
Madziorka, w piątek i tak nas nie było w glogowie bo 4 dni w górach bylismy. Ale następnym razem daj znać i na piwko po basenie wpadnij:)
Ja jutro na spotkanie chętna tylko nie wiem jeszcze czy gości nie będę miała bo w tamtym tyg się spraszali na cały wtorek więc dam znać jak się dowiem czy będę wolna. A jak Aylin na kamionce będzie to może zorganizujemy tam spotkanie i reszta się wybierze na jedno popołudnie?
Pozdrawiam.
 
Hej ja sobie nie przypominam abym sie do Kamionki wybierałą :)

Ja do Radawy co najwyzej na 2 dni pojade. A tak to lokalnie na rowerach z tysiącem się szlajamy :)

Aylin wychodzi na to ze moj rozmiar teraz to 40 spodni mam juz zapas sukienka dzinsowa jest a spodnicy szukam takiej na gumce a nie typowo ciazowej co by potem po ciazy miec co zalozyc bo kupie wsio ciazowe i co potem zaloze? wiec kupuje takie rzeczy zeby do przyszlego czerwca moc je zalozyc...ale dziekuje za propozycje

dlatego oferowałam ze ci pozycze a nie sprzedam - bo planuje jeszcze dziecia mieć i ciuchy mi sie przydadzą :)
Jak ci zabraknie to pisz śmiało.


Ja nie wyrabiam na zakrętach - a jeszcze mam remont balkonu....
 
Aylin kiedy bedziesz w radawie? ja od 22.07 do 4.08 mam domek, tuz kolo lotto, hihi

Kochaneczka i tak bysmy na piwko nie wpadli bo musielismy gonic do domu na spotkanie z mieszkancami
gdzie w gorach byliscie?
jak wakacje spedzacie z Michalem?

moze zgadamy sie na piwko po basenie w nast wtorek?
bo to jedyne popoludnie/wieczor wolny u nas w najblizszym czasie

choc jutrzejszy wtorek juz zarezerwowany ale tylko od 18 wiec jak cos to dawaj znac

Aylin nasze rowery oddane juz do serwisu, po tylu latach nieuzywania, a poki co musza nam posluzyc hehe tylko tego fotelika nie kupilam, czailam sie na uzywke dobre ale nie trafilam hmmm

twoj polecasz? gdzie kupowalas? wszystkie ktore sa polecane kosztuja 300-400 zl


pozdrawiam
 
reklama
Madziorka ja mma rezerwacje 2 tyg od 19 sierpnia. Ale jedzie moja mama z dzieciem. My tylko na weekendy.
Ja mam też uzywke fotelik. Romer comfort. Za 260 zł chyba. sprawdza sie super. Ma odchylane oparcie, regulowane oparcie w 9 pozycjach (wysokość) i na stopy równiez.
 
Do góry