reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

reklama
Witam wszytskie mamusie :)
Jestem i tu i w Rzeszowie nowa. Można się do was dołączyć? Mam na imię Justyna, mam 32 lata i jestem w pierwszej długo wyczekiwanej ciąży. Poszukuję dobrego ginekologa. Byłam ostatnio na swojej pierwszej wizycie tu w Rzeszowie we wtorek na ul. Chopina u dr. Ulmana. Możecie go polecić czy polecacie jakiegoś innego? Pozdrawiam :)
 
Witaj Justyna. Gratuluję Ci wyczekanego maleństwa, co prawda jeszcze wewnatrz, ale najwazniejsze , ze juz rosnie i cieszy czasem oczekiwania. W którym tygodniu jesteś?
Na FB jest grupa "Mamy z Rzeszowa i okolic" spróbuj ją sama odszukać i dołączyć. Jeśli będziesz miała problem z odnalezieniem to napisz mi na priv swoje dane do fb, Tam dziewczyny wymieniają się roznymi informacjami, a nawet chyba spotykaja w realu. Interesujący Cię temat ginekologa byl poruszany na dniach. Ja w tym temacie nie pomogę, bo sama jeszcze nie korzystalam w Rzeszowie, choc mieszkam tu od 2 lat przeszlo. Pozdrawiam
 
Witam madziorka hihi :) Jestem dopiero w 21 tyg. Bardzo dziękjuę za namiary. Jak mówiłam wcześniej dopiero co założyłam konto na facebook więc może sobie poradzę :) Jak coś to będę pisała do ciebie :)
 
Hej. Justyna akceptacja przyłączenia do grupy na fb nie odbywa się w 5 minut :) administrator musi kliknav dodano:) a aby to zrobić musi odebra wiadomość czyli być przy kompie :) a ze jest rodzicem to czadu ma zdecydowano e mniej hehe.
Dowiesz sie za jakieś 20 tyg :)

A na serio to witaj tu.
Wiesz juz vo będziesz miała?
 
reklama
Do góry