reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Jestem po pierwszej wizycie w parensie. NIE POLECAM TEJ KLINIKI NIKOMU A ZWŁASZCZA OSOBOM MAJĄCYM PROBLEMEM Z NIEPŁODNOŚCIĄ. Podczas 5 minutowej wizyty dr Kluza nawet nie przejrzała przyniesionych przeze mnie wyników badań, bo nie były robione przez nią. Proponowała mi ponowne zrobienie badania drożności (b. bolesnego), które miałam robione kilka miesięcy wcześniej, a więc było aktualne. Nie udzieliła żadnej wskazówki, porady. W rozmowie była apodyktyczna, brakowało jej nawet cienia empatii. Za wizytę kazała zapłacić 270 zł. Klinika jest nastawiona jedynie na zdzieranie kasy, żerując na nieszczęściu innych. Żałuję, że w ogóle się tam znalazłam. Bo ta wizyta była dla mnie jak zderzenie się z murem. Zamiast udzielenia pomocy i wsparcia, podcięła mi skrzydła do działania całkowicie.
 
reklama
Do góry