reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Anulka wielkie gratulacje - teraz będzie już tylko lepiej :) ....w końcu najsilniejszy zarodek przetrwał!i za niego nadal mocne!

A ja też już po wizycie :-) wszystko ok, jajniki w porządku, żadnej torbieli, czyściutko, kolejna wizyta 3.10 (16 dc - bo u mnie cykle długaśne), no i zobaczymy - jeżeli endometrium będzie ładne to crio będzie na cyklu naturalnym, jeżeli będą jakieś przeszkody to crio w następnym cyklu dopiero :-)
 
reklama
Anula ogromne gratulacje. Przyszła kolej na Ciebie super:-)
Anikola, Madzie, Czerwona oliwko, Nuna, Nika, Katarina i wszystkie inne trzymam kciuki za następną. :-D
I naprawdę nie poddajcie się dziewczyny, trzeba tylko czasem trochę poczekać, a co to jest dla nas pól roku jak czekamy po kilka lat;-)
 
Ostatnia edycja:
hej

dzieki za odp w związku z tym estradiolem,
ja tak pytalam poniewaz juz kilka razy (8) byłam na clo, i tak zastanawiam sie czemu gin tego nie zalecaja zeby estradiol robic moze, wina leży tam w srodku ze jajeczko jest np małowartosciowe, niedojrzale.
teraz znow mnie stymuluje dr Magon (on pierwszy raz) na clo do IUI .
 
Dziewczyny czy do tych hormonów co zleca Mrugacz trzeba być na czczo? powiedzcie mi jeszcze czy pierwsza receptę zrealizowałyście w Białymstoku czy w Rzeszowie?
 
Anula z całego serca gratuluję:) przez tego tajniaczka zrobiłaś cudowną niespodziankę na niedzielę. Bardzo bardzo się cieszę.
Anikola kochana ja chętnie poczekam na Twoją niespodziankę:)
 
Halo halo a co tu taka cisza Dziewczynki?? :)
Co słychać??? pisac tu szybko :)
U mnie średnio, dzisiaj dopiero 7 dc a już plecy mnie bolą okrutnie, pewnie jakaś cysta się zrobiła :( znowu w obieg poszły tabletki przeciwbólowe...a już mialam trochę spokoju :( jutro jedziemy do Nowego Targu, do tego lekarza, kiedyś pisałam o nim Anikoli i mam nadzieję, że coś zdziała bo się martwię....
Anikola zaczęłaś już tą stymulację?
 
reklama
Halo halo a co tu taka cisza Dziewczynki?? :)
Co słychać??? pisac tu szybko :)
U mnie średnio, dzisiaj dopiero 7 dc a już plecy mnie bolą okrutnie, pewnie jakaś cysta się zrobiła :( znowu w obieg poszły tabletki przeciwbólowe...a już mialam trochę spokoju :( jutro jedziemy do Nowego Targu, do tego lekarza, kiedyś pisałam o nim Anikoli i mam nadzieję, że coś zdziała bo się martwię....
Anikola zaczęłaś już tą stymulację?

Hej hej ja jestem Nuna i podczytuję Was codziennie .... ja mam wizytę 3.10 no i zobaczymy czy będzie crio w tym cyklu, czy będziemy musieli zaczekać.....a właśnie mam pytanie do dziewczynek, które przez crio przechodziły? ...jak z endo u mnie nigdy problemu nie było, to lepiej na naturalnym cyklu podejść, co nie? jak sądzicie? doradźcie, proszę :sorry2:
 
Do góry