reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Zuzik super, oby tak dalej :-)
Ja myślę, ze nie powinni robic jakby bylo cos nie tak ze sperma tylko lepiej wyleczyć, ale może to zależy jaka bakteria.
 
reklama
Witajcie dziewczynki kciuki zaciśnięte i myśli ciągle z Wami :-)
U mnie nic ciekawego robię badania przed następną stymulacją , a kiedy będzie się okaże po wynikach.
Narazie wszystkie wychodzą ok , martwi mnie tylko wynik AMH , który w lutym tamtego roku wynosił 8,0 a teraz 9,4. W piątek będę rozmawiać z doktorką to się do wiem czy się martwić. Jak myślicie?
 
Witaj Madziula_rz myślę że są różne laboratoria i dlatego niektóre wyniki mogą troszkę się różnić od siebie. Zapytasz lekarza i będziesz spokojniejsza.
Tak więc zabieram się na tworzenie listy chętnych na spotkanie:
anula86@
goyah
nuna25
rea86
Kto chętny jeszcze?
Proszę o propozycję konkretnego terminu.
 
Witajcie! Wczoraj wyszło ok, za to dziś miałam wyniki wymazów. I chyba wyszły źle, bo mam przyjść na wizytę, bo trzeba podjąć leczenie...:-(To emek, też pewnie będzie musiał coś łykać?
Jeszcze jutro wyniki z posiewu nasienia...
Musiało się jakieś diabelstwo przyplątać...:-(
 
Zuzik różnie to lecza,niektórzy ignoruja leczenie mężczyzny, zresztą on tez będzie mial posiew to sie okaże czy cos tam jest.
U mnie bylo tak,ze tylko ja mialam posiew, wyszlo źle i lekarka dała nam obojgu antybiotyk.
Byłam spokojniesza,ze oboje sie wyleczymy ;-)
 
madziulka twoje wyniki amh są wyższe bo teraz robią II generacji i podobno trochę są zawyżone, poprzednie miałaś I gen. wydaje mi się że nie masz co się obawiać :tak:
zuzik może przyczyna braku ciąży leży właśnie w tych bakteriach, wyleczycie się z m i do boju, wiem że to frustrujące takie czekanie na nie wiadomo co, bo takie leczenie ok miesiąca pewnie potrwa. Ja jak miałam jakieś bakterie to dr M mówił że oboje musimy się leczyć żeby nie było tak że ja wylecze a m mnie zarazi- bo i takie przypadki są. Dostaliśmy antybiotyk na 7 dni później 7dni przerwy i powtórne badania- przy leczeniu zakaz przytulanek ;-)
 
Zuzik jeżeli to cię pocieszy to ja ci powiem że po wyleczeniu bakterii w nasieniu mojego m zaszłam za pierwszym razem w ciążę (i to naturalnie!!! chociaż dwa transfery IFV były nieudane, ale wtedy emek jeszcze miał to świństwo). Głowa do góry!! Nawet nie wiesz jak często bakterie są przyczyną niepłodności. Wyleczysz bakterie i może samo "zaskoczy". Powodzenia i naprawdę się nie martw, bo lepiej znać przyczynę niż jej szukać, a często bakterie są ignorowane (mój przypadek):-D
 
reklama
Do góry