reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

dziekuję za informację bardzo oraz wsparcie. Niestety rózne czynniki niezalezne ode mnie sprawiają ze pewnie pozostane tu:blink:
 
reklama
jup mocno cię ściskam i w zupełności cię rozumiem......nasz synuś przyszedł na świat w 13.04.2015 w prawie w 37 tc(termin miałam na 28.04.2015), niestety ciężka infekcja bakteryjna - bakterie z grupy gbs(paciorkowce), wyszło mi w wymazach, że jestem nosicielką, został mi podany antybiotyk w trakcie porodu, ale dziecko jak się okazało zakaziło się jeszcze wewnątrzmacicznie, od pierwszych sekund życia przebywa na intensywnej terapii noworodków(lekarze są cudowni z intensywnej terapii-wojewódzka 2), podają mu antybiotyki, 18.04 wyszłam ze szpitala, ja byłam na oddziale matek, wszystkie dziewczyny z dzieckiem przy łóżku, a ja nie - horror, w sobotę wyniki mniej więcej w normie, czekamy jeszcze na wyniki posiewów, jaka konkretnie bakteria go zakaziła, leczenie 14 dni ma trwać od porodu, jestem w domu, tęsknię, nie mogę być 24 godz z nim, wiadomo to specyficzny oddział i nie pozwalają na długie wizyty...........w woj.2 na oddział noworodków wstęp tylko dla jednej osoby odwiedzającej, dzieci do 14 roku życia zakaz wstępu
 
Witam staraczki
Mam do oddania za dobre słowo i zdrowaśke

Stymen (45tabl)
Folik (60tanl)

Doxycyclinum (7tabl)
Betadine (11)
Clostilbegyt (5tabl)
Estrofem(16tabl)
Jak coś pisać
Życzę powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
jup jak dzieciaczki się czują ? Jesteście już w domu ? Jak się czujesz ?
faro trzymam kciuki za maluszka, żeby szybko to paskudztwo wyleczyli i żeby wrócił do domu do mamy. A ty kochana jak się czujesz ?
 
Faro
życzę zdrowia i mocno trzymam kciuki,aby maluszek byl przy Tobie zdrowiutki !!!
Wiem,ze Ci ciężko,trzymaj się kochana!!

My jestesmy juz w domu,...
uff codzienność z dwójka jest trudna, sa kochani, ale martwie sie o nich aby rośli i byli zdrowi bo to takie kruche maluszki,a my poczatkujacy rodzice...
Male mają sie dosc dobrze,tylko katarki je mecza,czkawki i refluks :/
Ja dużo lepiej ale z trudem dochodze do siebie,to jeszcze potrwa...
 
Ostatnia edycja:
FAro ja mam co prawda daleko do porodu ale mam bakterie wlasnie z grupy paciorkowcow jeszcze kiedys robiłam przed ciaza napisz jak sie dziecko mogło zarazić skoro antybiotyk podali kurde a naturalnie rodziłas ? zmartwiłam sie ja ma jakas streptis aga....
 
Jup to super teraz czas będzie leciał i zobaczysz jak oba szczęścia rosną :-)
Faro gratulacje i trzymaj się życzę cierpliwościi duzżo zdrówka dla maluszka.

Przyszłe mamusie trzymajcie się zdrowo.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie :happy2:
 
reklama
Do góry