reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Witam was kochane:)
Mam nadzieje ze mnie również przyjmiecie do swojego grona:)
Od roku chodzę do Parentsa zdecydowaliśmy się z mężem na in vitro (2IUI) juz za nami.. Kochane udała nam się również kwalifikacja na refundowane in vitro teraz mam w 15 dc wstawić się na wizytę pomoc jakiś domięśniowo dostane zastrzyk i czekamy na okres później mam w 2dc się wstawić i dostane zastrzyki i tabletki.. Może pytanie brzmi co to za zastrzyk? Czy dostane go jednorazowo czy codziennie będę juz brać... Czy zle zrozumialam w tym temacie jestem zupełnie zielona... Ps. Mam długi protokół czynnik jajnikowy stwierdzono...
 
reklama
Witaj Kaiiina... jeśli chodzi o długi protokół i ten zastrzykn to chodzi na pewno o Decapeptyl Depot, który ma za zadanie wyciszyć przysadkę (jajniki) przez stymulacją! ...a nie proponował Ci Dr zastrzyków takich byś codziennie się kłuła? Gonapeptyl Daily?, bo ja po tym Depocie czekałam na miesiączkę (po nieudanym transferze) 74 dni :-/ - tak mnie wyciszyło!
 
Kochana:) sliczne dzieki za odp.jestem świeżo po kwalifikacji wiec tylko tyle wiem ze na15dc mam przyjść i się okaże co będzie dalej, jestem trochę zestresowana bo nie wiem co nas czeka to nasze pierwsze podejście chciałabym juz być po wszystkim i czekać na pozytywny wynik bety:)Madzia Ty w ciąży jesteś:)?? Udało ci się w Parentsie?Czemu tutaj taka cisza na tym wątku:)
 
Kaiiina tak udało mi się w Parensie i również Kobietkom jakie poznałam na forum (nie tym), które urodziły już swoje Dzieciaczki, dzięki metodzie IVF, o której tak głośno wszędzie! bo ludzie mają klapki na oczach! będzie dobrze - trzeba uwierzyć ;) ...więcej info napiszę w pw ;-)
 
Kaiiina witam rzadko się udzielam ale i mnie udało się zajść w ciążę a nawet urodzić ślicznego zdrowego chłopczyka ;-) Prowadził mnie Dr.Słowik w Parens Rzeszów Nataniel bo tak ma na imię urodził się 28.05.14r z rządowego programu teraz jestem przed stymulacją do drugiego podejścia niestety zarodek który mieliśmy zamrożony nie przeżył rozmrażania i musimy zaczynać od początku ale jestem dobrej myśli jutro zaczynam brać zastrzyki.Wam również życzę powodzenia
 
Bernadetta ogromne gratulacje:)) powiem ci ze jestem tego zdania czy Rzeszów c,y Lublin czy Warszawa czy Kraków jak komuś ma się udać to i tak się uda:)) ja do Rzeszowa i tak ponad 60km dojeżdżam jakbym miała jeszcze dalej jeździć to masakra nie wiem jak bym to pogodziła, przykro mi z tego powodu że jednak
nie przeżyły...
Jakim protokołem idziesz?? Ja teraz brałam decapeptyl depot czekam na @ i działamy:)) za was również zaciskam kciukasy:))
 
Wcześniej z Natanielem miałam długi protokół czyli od 21 dc dekapeptyl a od 2 dc merional wtedy za leki płaciłam ;-( a teraz krótki od drugiego dc gonapeptyl a od trzeciego menopur 1200 różnica w cenie kolosalna w 2013 płaciłam za zastrzyki 2600 a we wtorek 400 zł zobaczymy co z tego wyniknie.Ja do Rzeszowa mam 120 km tak że też nie blisko jeździłam do Katowic Krakowa potem dopiero Rzeszowa też w końcu stwierdziłam że nie ma sensu tak daleko jeździć jak ma być to będzie z początku jeździłam do starego medicoru potem jak sięprzenieśli i zmienili nazwę na parens zaczęłam jeździć tam zaczynałam od inseminacji ale lekarz po dwóch prubach zdecydował że zajrzymy do środka czyli laparoskopia no i wykryli endometrioze 3 stopnia po tym lekarz stwierdził że nie ma sensu tracić kasy na inseminacje które nic nie dadzą że może by spróbować in vitro pierwsza próba płatna 100% bez powodzenia crio również druga próba już z programu z tym że za leki 100% dzięki której mamy Nataniela crio nie udane teraz podchodzimy do kolejnej z programu tym razem wszystko na nfz zobaczymy jeśli dziś przyjdzie @ to jutro zaczynam gonapeptyl ;-)
 
Cześć dziewczyny ;-) Jestem już po punkcji którą miałam 20-tego obecnie czekam jeśli wszystko będzie dobrze a zarodki ( a mam ich 4 z sześciu zapłodnionych komórek) rozwiną się do blastocysty będę miała w poniedziałek transfer trzymajcie kciuki ;-)
 
reklama
Do góry