reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5 miesieczne dziecko budzi się co godzinę w nocy

u nas tez bez zmian. Teraz doszły jeszcze nocne płacze po 1,5 godziny. Ale rano sprawdziłam lewa dolna czwórka się przebiła. jeszcze tylko prawa.... (potem trójki, piątki i pośpimy)
 
reklama
u Mnie wczorajsza nocka super mały o 21 poszedł spać przebudził się o 23:10 dałam mu herbatki i wstał dopiero o 6 jestem ciekawa dzisiejszej nocki.. :) mam nadzieję że będzie również taka super jak wczoraj.. i mam nadzieję że już będzie przesypiał a nie budził się co pół lub co godzinkę.. bo za dwa tygodnie do pracy więc nie mogę chodzić jak zombie :)
Pozdrawiam a jak u was dziewczyny nocki?mam nadzieję że się poprawiły
 
U nas też super - chyba się nie obudził - albo ja nie usłyszałam :)) Ja często chodzę do pracy jak zombi - kwestia przyzwyczajenia:)
 
No to fajnie że u Ciebie Karolina jest z nockami super u mnie mały budzi się o 1 na butlę potem wstaje o 6 i śpi ze mną do 10:D
 
Niestety naleze tez do tych co dzieciaki lubia sie budzic w nocy. Jak byl na cycu wstawla czaem nawet co 1,5godz, teraz jak juz je normalne obiadki i pije mleko z butelki dalej sie budzi ale juz ze dwa razy. Dzis bylo pieknie bo sie tylko raz obodzil na mleczko..ale zato poszedl spac po 23.00 :( Wiekszosc uwaza ze jak dziecko przejdzie na stale jedzonko to bedzie przesypiac cale noce... Nie ma co sie tym kierowac. Ja juz probowlam dac wiecej na noc.. i nic nie dziala. Moj Nati jest ponadprogramowy:) ALe nie przejmuje sie tym absolutnie:) Wstawanie do niego w nocy to dla mnie rzecz normalna, fajnie go tak ululac ponownie w nocy heheh:) no..ale nie powiem ze bym sie cieszyla jakby spal cala noc...
 
Dla Mnie wstawanie co godzina nie jest fajne i moim zdaniem nie jest normalne!!! dla mnie i dla niego to jest męczące.. od 2 miesięcy praktycznie mało co śpię.. bo jak wbije się w sen to słyszę płacz.. i tak co godzinę.. więc napiszę że musimy to przetrwać bo innego wyjścia nie widzę..
 
u mnie była inaczej niż piszecie - póki Wiki była na piersi (na poczatku wiadomo, ze budziła sie czesto, ale jak juz załapała co to dzin co noc, to bylo ok) to budziła się raz w nocy - karmiłam ja przed położeniem się 23-24 i ona spała gdzies do 4, jadła i spała do 7.30.
Gorzej było, jak miała około 7-8 miesięcy, bo wtedy się nie najadała i budziła się częściej, żeby jesc. Od 11 miesiąca była juz butla na noc, wiec spała do rano i się nie budzila.
 
reklama
Dla Mnie wstawanie co godzina nie jest fajne i moim zdaniem nie jest normalne!!! dla mnie i dla niego to jest męczące.. od 2 miesięcy praktycznie mało co śpię.. bo jak wbije się w sen to słyszę płacz.. i tak co godzinę.. więc napiszę że musimy to przetrwać bo innego wyjścia nie widzę..

mam identycznie:dry: Najgorsze jest to,że jak się obudzi o 5 to już nie śpi do 10 jak padnie przy jedzeniu. Z resztą wtedy też nie pośpi-trwa to max15 minut. Ledwo widzę na oczy,bo w nocy nie śpi i w dzień też nie.
 
Do góry