reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kręcenie się w łóżeczku 6-miesiecznego dziecka

Dołączył(a)
24 Kwiecień 2014
Postów
1
Miasto
Świnoujście
Witam. Mam problem z moją 6-miesięczną córeczką. Od niedawna zaczęła próbować przekręcać się na boki oraz z plecków na brzuch i odwrotnie. Od tego czasu pojawił się problem, ponieważ mała zaczęła się bardzo kręcić w łóżeczku przez sen przy czym obraca się na bok i mocno odchyla główkę w tył, tak, że nie może z powrotem obrócić się na plecki, budzi się i przestraszona zaczyna płakać. Czy mam w takiej sytuacji poradzić się lekarza czy jest to normalne i z czasem jak zacznie juz przekręcać się na brzuszek, to to minie?
 
reklama
U mnie też coś takiego było i minęło. Do tej pory mała (2 latka) szaleje czasem w nocy w łóżku nie raz nabijając obie guza , mimo ochraniaczy. Jednak zapytać lekarza pediatry nigdy nie zaszkodzi. Być może skieruje Cie na wizytę u neurologa dziecięcego by wykluczyć wady neurologiczne - ale to nic strasznego, nie ma się czego bać. Lepiej dmuchać na zimne :)
 
Do góry